Saloon Melike

E-posta Gönder

  • Buca, İzmir.

Ekiple Tanışın

Saloon Melike Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Saloon Melike Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Saloon Melike Sık Sorulan Sorular

Saloon Melike gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Saloon Melike gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Saloon Melike gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Saloon Melike gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Saloon Melike şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Saloon Melike şehir dışında hizmet vermiyor.


Saloon Melike ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Saloon Melike ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Saloon Melike Hakkında

Tüm gözlerin üzerinizde olacağı düğün gününüzde her detayın kusursuz olmasını istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle Saloon Melike Buca olarak düğün gününüzde size sunduğumuz profesyonel ve kaliteli hizmetlerle kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz.

Gelin saçınız ve makyajınız düğün gününüzde göz alıcı güzelliğinizi ortaya çıkaran ve gelinliğinizin güzelliğini tamamlayan şüphesiz ki en önemli faktörlerden biridir. Bu nedenle biz gelin saçınıza ve makyajınıza hak ettiği özeni göstererek, her detayıyla içinize sinecek bir görüntü ortaya çıkarıyoruz.

Salonumuza ilk adımınızı attığınız andan son ana kadar size güler yüzlü hizmet sunuyoruz. Sektörümüzde edindiğimiz bilgi ve tecrübelerle düğün hazırlıklarınızda içinde bulunduğunuz tatlı telaşları anlıyoruz. Salonumuzda size düğün hazırlıklarının yorgunluğunu üzerinizden atacağınız konforlu ve rahat bir ortam yaratıyoruz.

Müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışımızla hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin hayalinizdeki gelin görüntüsünü tüm detaylarıyla öğreniyoruz. Hazırlıklarınız boyunca sizin istekleriniz ve zevklerinizi göz önünde bulundurarak sizi hayallerinizin bile ötesinde bir güzelliğe ulaştırıyoruz.

Size en uygun gelin saçı modelini belirleme noktasında yüz şekliniz, düğün mekanınız, gelinlik modeliniz, duvağınız ve tarzınız gibi pek çok faktör etkilidir. Biz profesyonel ekibimizle tüm bu faktörleri iyi bir şekilde analiz ederek düğün gününüzde sizi en güzel görüntüye ulaştıracak gelin saçını hazırlıyoruz. Gelin saçınızın hazırlığı tamamlandıktan sonra kullandığımız kaliteli saç sabitleyicileri sayesinde de saçlarınızın düğün gününüz boyunca bozulmasına izin vermiyoruz.

Profesyonel makyaj uygulamanıza geçtiğimizde ise yüz hatlarınıza uygun adımlar atmaya çok dikkat ediyoruz. Makyajınızı hazırlarken kaliteli ve kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanıyoruz.

Siz de düğün gününüzde profesyonel bir ekip tarafından özenle hazırlanıp, muhteşem bir güzelliğe ulaşmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir, Saloon Melike İzmir gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Gazeteci Yazar İsmail Sivri Blv No:40-42, Kozağaç Mahallesi

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.