Saloon Marka

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Saloon Marka Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Saloon Marka Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Saloon Marka Sık Sorulan Sorular

Saloon Marka gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Saloon Marka gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Saloon Marka gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Saloon Marka gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Saloon Marka şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Saloon Marka şehir dışında hizmet vermiyor.


Saloon Marka ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Saloon Marka ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Saloon Marka Hakkında

Görünüm konusunda mükemmeli arıyorsanız uzun yıllar sektöründe en iyi hizmeti veren, tecrübesi ve hizmetiyle herkesi şaşırtmaya devam eden Salon Marka Narlıdere İzmir’de.

Tasarladığımız gelin saçı modelleriyle bölgemizdeki en çok tercih edilen salonlardan biriyiz. Klasik görünümlerden sıkıldıysanız ve farklılık arayanlardansanız, konseptinize göre saç ve makyaj modeli tasarlıyoruz.

Hizmet detaylarımızdan bahsedecek olursak;

-Düğününüzde gelinliğinizle uyumlu olabilecek görsel olarak saç tasarımlarını beğeninize sunuyor, Beğendiğiniz modeli saçınıza uyarlayabiliyoruz. Bizim için uyum çok önemli. Bu nedenle gelinlik modelinizin tarzı, konseptiniz, düğün mekânınızın özelliklerine en uygun saç tasarımlarını yapmaya özen gösteriyoruz. Bu konuda da size danışmanlık yapıyor ve tavsiyelerde bulunuyoruz. Oluşturduğumuz modelimizin gün sonuna kadar canlı ve ilk yapıldığındaki halini koruması için duvağınızı ve saç aksesuarınızı sabitliyoruz.

-Yüz tipinize en güzel şekilde yakışacak tarzda ve doğal tonlarda makyajınızı yapıyor, tam olarak güzelliğinizi ön plana çıkarıyoruz. Makyaj ürünlerimizin kalitesine her zaman önem veriyor, bilinen markaların ürünlerini kullanıyoruz. Bu nedenle düğün fotoğraf çekiminiz de dahil olmak üzere gün boyu akmayan ve bozulmayan makyaja sahip olabileceksiniz.

-İşimizi son ana ve son şansa bırakmayarak kafanızda soru işareti kalmaması için düğün öncesi verdiğimiz ücretsiz prova hizmetimizle saç ve makyajınızın taslağını oluşturuyoruz. Ayrıca sevdikleriniz ve yakınlarınızla da bu süreçte beraber hazırlanmak isterseniz, size olduğu gibi onlara da en iyi hizmeti veriyoruz. Tüm bunların dışında salonumuzda kişisel bakıma dair manikür, pedikür, takma kirpik hizmeti de veriyoruz.

Salon Marka’ya özel günlerinde en iyi şekilde hazırlanmak isteyen kadınları davet ediyoruz. Hizmet detaylarımız hakkında daha fazla bilgi için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilir ve bizimle kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Mithatpaşa Caddesi Mehmetseyfi Eraltay sokak No : 5-9A Narlıdere, İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Saloon Marka Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.