Salon Kuli̇s Coiffeur Burcu

E-posta Gönder

 • Konak, İzmir.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Salon Kuli̇s Coiffeur Burcu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Salon Kuli̇s Coiffeur Burcu Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Salon Kuli̇s Coiffeur Burcu Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Salon Kuli̇s Coiffeur Burcu Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Salon Kuli̇s Coiffeur Burcu Hakkında

Güzelliğinizi ortaya çıkarmak için yaptığımız her uygulamada sağlığınıza odaklanıyoruz. Çünkü cildinize ve saçlarınıza herhangi bir kimyasalı sürmek istemiyoruz. Bu yüzden de işinde uzmanlaşmış, kendini sürekli geliştiren bir ekiple çalışmayı tercih ettik. Günlük işlemleriniz dışında özel günlerinizde de yanınızda olup profesyonel hizmetler veriyoruz. Yönettiğimiz süreçten sonra tam da istediğiniz görünüme kavuşuyorsunuz. Belki de hayallerini gerçeğe dönüştürdüğümüz sıradaki gelin adayımız sizsiniz!

O zaman hiç vakit kaybetmeden hazırlıklara başlayalım. Öncelikle her İzmir gelin saçı yapan kuaför gibi biz de randevu sistemiyle çalışıyoruz. Bu nedenle düğünden haftalar önce Salon Kulis Coiffeur Burcu ile iletişime geçtiğinizde hemen randevu oluşturuyoruz. Daha sonra da sizi salonumuza bir ön görüşme yapmaya davet ediyoruz. Bunu yapma amacımız hem sizi daha yakından tanımak hem de düğünden önce planlamalar yaparak zaman kazanmak.

Salonumuza geldiğinizde sizi güler yüzlü ekibimizle karşılıyoruz. Daha sonra bir kahve eşliğinde sohbet etmeye başlıyor, hayallerinizi bizimle paylaşmanızı istiyoruz. Eğer aklınızda bir model varsa onu düğün konseptinize, saç yapınıza ve gelinliğinizin yakasına göre değerlendirdikten sonra uygulama aşamasına geçiyoruz. Böylece her detay birbiriyle uyumlu oluyor. Fakat salonumuza geldiğinizde kafanızda herhangi bir model yoksa size daha önce yaptığımız tasarımları gösteriyoruz. Karar verme aşamanızı kolaylaştırmak için tavsiyeler vermeyi de ihmal etmiyoruz. Gelelim makyaj aşamasına! Saçlarınıza gösterilen özveri makyajınız için de gösteriliyor. İlk olarak yüz hatlarınızı değerlendiriyor, daha sonra cilt kusurlarınızı kapatmak için uygun ürünlere karar veriyoruz. Bu aşamada dünyaca ünlü markalardan yararlandığımızı bilmelisiniz.

Konak kuaförleri arasında yer alan Salon Kulis Coiffeur Burcu ve ekibinin kendinizi değerli hissedeceğiniz hizmetleri bunlarla sınırlı değil. Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve randevu oluşturmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formu doldurulmayı bekliyor.

İletişim

 • Adres:

  Güzelyalı Mahallesi 44 Sokak No :14/A Konak/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.