Gelin Saçı ve Makyajı İzmir

Salon Barış & Yeliz

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Salon Barış & Yeliz Hakkında

Bayraklı’nın Manavkuyu semtinde bir nevi güzellik danışmanlığı yaptığımız mekanımızda yıllar önce hizmet vermeye başladık. 17 yıllık bir tecrübe sonunda açtığımız işletmemizde amacımız, memnuniyeti sağlamak ve kaliteli hizmet vermek. Bu sebeple kazanç sağlama kısmını hep ikinci planda tuttuk.


Doğallık bizim için ön planda. Gelin adaylarımıza da bunu öneriyoruz. Makyajdan saça kadar bunu yakalamaya çalışıyoruz. Gelinlik, düğünün konsepti gibi konular dışında hangi mevsimde organizasyonunuzun yapılacağı da önemli bir nokta olarak karşımıza çıkıyor. Bu sebeple makyajınızı yaparken mevsimin gerektirdiği tonları kullanmayı tercih ediyoruz ki doğal bir etki yaratalım. Böylesine önemli bir gün için de özenli bir çalışma yapmak istiyoruz. Çünkü hayatınızda bir kere yaşayacağınız düğününüz için her anlamda parlamalısınız.


Hijyen konusuna oldukça dikkat ediyoruz. Manikür ve pedikür gibi konularda kişiye özel ekipmanlar kullanıyoruz. Ekipmanlarımız da son derece hijyenik bir ortamda muhafaza ediliyor. Bunun dışında randevu alıp işletmemize geldikten sonra yani ön görüşme esnasında istediklerinizi bize anlatıyorsunuz. Hemen size taslak bir saç modeli oluşturuyoruz. Böylece aslında görüşme esnasında bir fikre sahip oluyorsunuz. Taslağı gördükten sonra düğün gününde size asıl yapmak istediğimiz saç ya da makyajı uyguluyoruz. Hatta dilerseniz size özel tasarımlar yaparak düğün gününüzde daha da parlamanızı sağlıyoruz. Aynı durum makyaj için de geçerli tabi ki. Resim yapar gibi eğitimli makyözlerimiz size uygulamalar yapıyorlar. Makyaj öncesinde de hem makyajın daha pürüzsüz olması hem de akmaması adına mini bir cilt bakımı bile uyguluyoruz.


Profesyonel bir ekiple birlikte bu özel gününüze gelin birlikte hazırlanalım. Bunun içinde yapmanız gereken sayfa üzerindeki numaradan bizimle iletişime geçmek. Bu sayede düğün organizasyonunuz esnasında gözler size çevrilecek ve parlayan siz olacaksınız!

İletişim

  • Adres:

    273/1 Sok. Mansuroğlu Mah. N:34/A Bayraklı/ İzmir

  • Haritadaki Konumu

    Salon Barış & Yeliz Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.