Saç Tasarım İmaj Ebru

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Saç Tasarım İmaj Ebru Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Saç Tasarım İmaj Ebru Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Saç Tasarım İmaj Ebru Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Saç Tasarım İmaj Ebru Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Saç Tasarım İmaj Ebru Hakkında

Çok uzun yıllardır güzellik sektöründe faaliyet gösteriyoruz işimizi severek yapıyoruz. Salonumuz İmaj Ebru Kuaför İzmir’in Buca ilçesinde bulunuyor ve burada büyük bir hedef kitleye hitap ediyoruz. Hatta halka mâl olmuş ünlü isimlerle dahi çalışıyoruz. Bu sebeple çok rahat bir şekilde söyleyebiliriz ki kaliteli hizmet anlayışımız sayesinde seviliyor ve tercih ediliyoruz.

Kuaförlerin genellikle müşterisinin isteklerini göz ardı edip kafasındakileri gerçekleştirdiği gibi yaygın bir görüş olduğunu biliyoruz ancak durum bizde çok daha farklı. Gelin saçı ve makyajı hizmetimizde tüm detayları gelinlerin arzusuna göre yapıyor ve adım adım danışarak ilerliyoruz. Bir kere onlarla ilk tanıştığımız anda muhakkak beklentilerini ve zevklerini öğreniyor, nasıl bir tarza sahip olduklarını soruyoruz. Bu sayede daha bilinçli çalışabiliyor ve tasarımlarımızı rahatlıkla yapabiliyoruz.

Makyaj için son derece profesyonel bir şekilde titizlikle çalışıyor ve gelinin güzelliğini sade bir şekilde ortaya çıkaracak hamleler yapıyoruz. Ten rengine uygun doğal renklerle yüz hatlarını belirginleştiriyoruz. Hem gelinlik modeline, hem düğün konseptine hem de gelinin isteğine uygun bir saç tasarımı yapıyoruz. Topuzdan dağınık, örgü ve salık modellere kadar hepsini başarıyla uygulayabiliyoruz.

Üstelik güzel gelinlerimiz için salonumuz dışında da her yere gidebiliyor ve kendilerini en rahat hissettikleri yerde hazırlıklarına yardımcı olabiliyoruz. Evinizde, otelde, düğün mekanının gelin odasında veya aklınıza gelebilecek herhangi bir yerde. Çünkü düğün süreci ve özellikle de o gün çiftler için ekstra yorucu ve stresli bir gün halini alabiliyor ve ben de bunu çok iyi bildiğimizden bu tarz bir prensiple çalışıyoruz. Gelinlerin kendilerini bize göre ayarlayıp yolculuk yapmalarındansa biz onlara gidiyor ve işlemlerini yapıyoruz. Ayrıca düğün günü yeterli vakit olduğu takdirde gelinin arkadaş veya akraba gibi yakınlarına da hizmet verebiliyoruz.

İmaj Ebru ailesi olarak Buca kuaför salonları arasında bizi tercih ederseniz yandaki formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Çamlıkule Mahallesi, 239/1. Sk. 23 B, 35390 Buca Osb/Buca/İzmir, Turkey

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Saç Tasarım İmaj Ebru Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.