Ruj Kuaför

E-posta Gönder

 • Seferihisar, İzmir.

Ekiple Tanışın

Ruj Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Ruj Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ruj Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ruj Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Ruj Kuaför Hakkında

Müstakbel eşinizle sonsuz mutluluğa “evet” diyeceğiniz düğün gününüzde ışıldayan güzelliğinizi ortaya çıkarmanız için iyi yapılmış bir gelin saçı ve makyajı oldukça önemli bir yer tutuyor. Bu nedenle Ruj Kuaför İzmir gelin saçı ve makyajı konusunda size her anlamda profesyonel bir hizmet sunuyor.

Düğün gününüzde öncelikle düğün telaşınız içinde size rahat edeceğiniz samimi bir ortam yaratıyoruz. Sevdiklerinizin ve sizin her ihtiyacında bir bakış uzağında olarak, size kusursuz bir hizmet sunuyoruz.

Salonumuzda tamamı alanında eğitim almış, profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Ruj Kuaför olarak düğün gününüzde daha çarpıcı bakışlara sahip olmanız için ipek kirpik uygulamalarından, microblading uygulamalarına kadar çeşitli profesyonel işlemler yapabiliyoruz.

Gelin saçınız için hazırlıklara başladığımızda, ilk hedefimiz tam olarak sizin içinize sinecek bir görüntüye ulaşmak oluyor. Bunun için hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin gelin saçınıza dair tüm isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyor, bu bilgiler ışığında hareket etmeye özen gösteriyoruz. Sizi en güzel görüntüye ulaştıracak gelin saçını tasarlarken yüz şeklinizi, düğün mekanınızı, gelinlik modelinizi ve tarzınızı göz önünde bulunduruyoruz. Saçlarınızda dilerseniz gelinliğinize ve düğün mekanınıza uygun birbirinden güzel aksesuarlar kullanabiliyoruz. Gelin saçı hazırlıklarınızın son aşamasında kaliteli saç sabitleyicileri kullanıyoruz. Bu sayede düğün gününüz boyunca saçlarınızı bozulmadan kullanmanızı sağlıyoruz.

Gelin saçınızın ardından profesyonel makyaj uygulamanıza geçiyoruz. Makyajınıza kaliteli bir baz uygulamasıyla başlayıp, makyajınızın yüzünüzde kalıcı ve pürüzsüz olmasını sağlıyoruz. Makyaj uygulamanızın devamında da kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanmaya özen gösteriyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Ruj İzmir Kuaför fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formunu doldurmanız yeterli. Biz profesyonel dokunuşlarımızla en güzel gününüzde mutluluğunuza ortak olup, güzelliğinizi ortaya çıkarmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.