Profesyonel Saç Tasarım

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Profesyonel Saç Tasarım Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Profesyonel Saç Tasarım Genel Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta

Profesyonel Saç Tasarım Özellikler

Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Profesyonel Saç Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

Profesyonel Saç Tasarım gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Profesyonel Saç Tasarım gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Profesyonel Saç Tasarım gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Profesyonel Saç Tasarım gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, ağda, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.


Profesyonel Saç Tasarım şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Profesyonel Saç Tasarım şehir dışında hizmet vermiyor.


Profesyonel Saç Tasarım ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Profesyonel Saç Tasarım ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Profesyonel Saç Tasarım Hakkında

Tüm gözlerin üzerinizde olacağı düğün gününüzde rüya gibi bir güzellikle tüm hayran gözleri üzerinizde toplamak ister misiniz? Bu soruya cevabınız “evet” ise size iyi bir haberimiz var. Çünkü Profesyonel Saç Tasarımı zevk sahibi ve uzman kadrosuyla sizi kusursuz bir görüntüye kavuşturmak için hizmetinizde.

Biz Profesyonel Saç Tasarım olarak gelinlerimizle müşteri değil, arkadaşlık ilişkisi kuruyoruz. Bu sayede onlarla hazırlıkları boyunca çok keyifli dakikalar geçiriyoruz. Kuaför hazırlıklarınızın düğün telaşınız içinde sevdiklerinizle beraber rahatlayacağınız bir mola olmasını sağlıyoruz.

Size en iyi hizmeti sunabilmek için salonumuzda sadece dünya markalarının kaliteli ürünlerine yer veriyoruz. Son teknolojik gelişmeleri ve trendleri yakından takip ederek en iyi sonuçlara ulaşmak için kendimizi devamlı yeniliyoruz. Saça ve cilde zarar vermeyecek olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanmaya da özen gösteriyoruz.

Gelin saçınızı hazırlamaya başlamadan önce sizin isteklerinizi ayrıntılarıyla dinliyoruz. Attığımız her adımda sizin içinize sinecek bir görüntüye ulaşmak için özenle çalışıyoruz. Düğün gününüzde bambaşka bir görüntüyle davetlilerinizin karşısına çıkmak isterseniz saçı yıpratmayacak renklendirme yöntemleriyle ve saç yapınıza göre farklı kesim teknikleriyle hizmet sunuyoruz. Gelin saçınızın yüz şeklinize ve gelinlik modelinize uygun olmasına çok önem veriyoruz. Bu sayede düğününüzde bir bütün olarak muhteşem görünmenizi sağlıyoruz. Saç modelinizi hazırladıktan sonra kaliteli ve doğal görünümlü saç spreyleri kullanarak, saçlarınızın düğün gününüz boyunca güzelliğini korumasını sağlıyoruz.

Saçlarınızı hazırladıktan sonra hijyene çok önem verdiğimiz makyaj hazırlıklarınıza başlıyoruz. Makyajınızın yüz hatlarınıza ve saç modelinize uygun olmasına oldukça önem veriyoruz. Makyajınızı yaparken kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanıyoruz. Bu sayede makyajınızın yüzünüzde düğün gününüz boyunca bozulmadan durmasını sağlıyoruz.

Siz de düğün gününüzde işi profesyonellere bırakıp, muhteşem bir güzelliğe ulaşmak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek, Profesyonel Saç Tasarım İzmir gelin saçı ve makyajı fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Göztepe, İnönü Cd. No:386/C, 35290 Hakimevleri/İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Profesyonel Saç Tasarım Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.