Pınar & Yeliz Kuaför

E-posta Gönder

  • Kınık, İzmir.

Ekiple Tanışın

Pınar & Yeliz Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Pınar & Yeliz Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Pınar & Yeliz Kuaför Sık Sorulan Sorular

Pınar & Yeliz Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Pınar & Yeliz Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Pınar & Yeliz Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Pınar & Yeliz Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Pınar & Yeliz Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Pınar & Yeliz Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Pınar & Yeliz Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Pınar & Yeliz Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Pınar & Yeliz Kuaför Hakkında

Hayatınızın en özel gününde, hayal ettiğiniz görünüme kavuşmak ister misiniz? Pınar & Yeliz Kuaför ailesi olarak, bu eşsiz gününüze sizi, en özenli şekilde hazırlayacağımızdan emin olabilirsiniz! Sektörde uzun süredir bulunmamız dolayısıyla, siz değerli gelinlerimizin beklentilerini eksiksiz olarak karşılamayı hedefliyoruz. Bunun için deneyimli bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Trendleri de yakından takip ederek, en iyi şekilde tarzımıza uyarlıyoruz.

Düğününüze hazırlık süreciniz için öncelikle, sizinle sohbet ederek işe başlıyoruz. Sohbetimiz esnasında; düğün konseptinizi, düğün yapacağınız mekanı ve gelinliğinizin detaylarını öğreniyoruz. Ardından, sizin için saç modeline birlikte karar veriyoruz. Salon ve otel düğünleri için, yukarıdan veya enseden toplanmış saçları tavsiye ediyoruz. Bu saçlarla birlikte kullanacağınız gelin tacı ve duvak gibi aksesuarlar da görünümü destekleyecek nitelikte oluyor. Açık hava ve kır düğünleriniz için de açık bırakılmış ve dalgalarla bezenmiş saçlarla birlikte, dağınık bir şekilde örülmüş saçları tercih edebilirsiniz. Minik çiçekli saç aksesuarlarıyla birlikte, saçlarınıza renk katabilirsiniz.

Makyajınız için, doğal güzelliğinizi ön plana çıkaracak tarzda uygulamalar yapıyoruz. Cildinizi öncelikle makyaja hazırlıyoruz. Ardından, cilt tipinize özel bazlarla daha kalıcı olmasını sağlıyoruz. Sonrasında, yüz hatlarınızı ön plana çıkaracak tarzda bir ten makyajı uyguluyoruz ve kontür yapıyoruz. Gözlerinizin ışıltısını yansıtmak için buğulu bir göz makyajından sonra, dudak renginize uygun renk tonunda bir ruj seçimiyle, makyajı tamamlıyoruz.

İzmir kuaför salonları arasında, siz değerli gelinlerimiz için sunduğumuz fark yaratan hizmetler bu şekilde. Siz de bu imkanlardan yararlanmayı ve bu özel gününüzde bir payımızın olmasını istiyorsanız, sayfanın hemen yan tarafında yer alan fiyat teklif formunu doldurun ve bize ulaşın! Heyecanınızı paylaşmak ve güzel hislerinize ortak olmak için, sabırsızlıkla iletişime geçmenizi bekliyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.