Pınar & Yeliz Kuaför

E-posta Gönder

 • Kınık, İzmir.

Ekiple Tanışın

Pınar & Yeliz Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Pınar & Yeliz Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Pınar & Yeliz Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Pınar & Yeliz Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Pınar & Yeliz Kuaför Hakkında

Hayatınızın en özel gününde, hayal ettiğiniz görünüme kavuşmak ister misiniz? Pınar & Yeliz Kuaför ailesi olarak, bu eşsiz gününüze sizi, en özenli şekilde hazırlayacağımızdan emin olabilirsiniz! Sektörde uzun süredir bulunmamız dolayısıyla, siz değerli gelinlerimizin beklentilerini eksiksiz olarak karşılamayı hedefliyoruz. Bunun için deneyimli bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Trendleri de yakından takip ederek, en iyi şekilde tarzımıza uyarlıyoruz.

Düğününüze hazırlık süreciniz için öncelikle, sizinle sohbet ederek işe başlıyoruz. Sohbetimiz esnasında; düğün konseptinizi, düğün yapacağınız mekanı ve gelinliğinizin detaylarını öğreniyoruz. Ardından, sizin için saç modeline birlikte karar veriyoruz. Salon ve otel düğünleri için, yukarıdan veya enseden toplanmış saçları tavsiye ediyoruz. Bu saçlarla birlikte kullanacağınız gelin tacı ve duvak gibi aksesuarlar da görünümü destekleyecek nitelikte oluyor. Açık hava ve kır düğünleriniz için de açık bırakılmış ve dalgalarla bezenmiş saçlarla birlikte, dağınık bir şekilde örülmüş saçları tercih edebilirsiniz. Minik çiçekli saç aksesuarlarıyla birlikte, saçlarınıza renk katabilirsiniz.

Makyajınız için, doğal güzelliğinizi ön plana çıkaracak tarzda uygulamalar yapıyoruz. Cildinizi öncelikle makyaja hazırlıyoruz. Ardından, cilt tipinize özel bazlarla daha kalıcı olmasını sağlıyoruz. Sonrasında, yüz hatlarınızı ön plana çıkaracak tarzda bir ten makyajı uyguluyoruz ve kontür yapıyoruz. Gözlerinizin ışıltısını yansıtmak için buğulu bir göz makyajından sonra, dudak renginize uygun renk tonunda bir ruj seçimiyle, makyajı tamamlıyoruz.

İzmir kuaför salonları arasında, siz değerli gelinlerimiz için sunduğumuz fark yaratan hizmetler bu şekilde. Siz de bu imkanlardan yararlanmayı ve bu özel gününüzde bir payımızın olmasını istiyorsanız, sayfanın hemen yan tarafında yer alan fiyat teklif formunu doldurun ve bize ulaşın! Heyecanınızı paylaşmak ve güzel hislerinize ortak olmak için, sabırsızlıkla iletişime geçmenizi bekliyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.