Ozi Saç Tasarım

E-posta Gönder

 • Bergama, İzmir.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Ozi Saç Tasarım Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Ozi Saç Tasarım Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Ozi Saç Tasarım Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ozi Saç Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Ozi Saç Tasarım Hakkında

İzmir’de hizmet verdiğimiz Ozi Saç Tasarım içerisinde uzun zamandır gelin saçı ve makyajı hizmeti veriyoruz. En özel günlerinize titiz bir çalışma eşliğinde sizi hazırlıyoruz. Siz de rüyalarınıza kavuşmak istiyorsanız profesyonel ekibimizle bir an önce tanışarak hayallerinizi yaşayabilirsiniz.

Düğün, kına gecesi ve nişan gibi özel kutlamaları için bizi tercih eden çok sayıda gelin adayımıza yıllardır hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Özel günler için tasarım saçlar yapmamızın yanı sıra imaj değişikliğini sağlayacak kesim ve renklendirme hizmeti de sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşım benimsediğimiz için düğününüz öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir gelin olmak istediğinizi tüm detaylarıyla öğreniyoruz. Düğün konseptiniz, gelinlik modeliniz ve yüz hatlarınız doğrultusunda size en çok yakışacak stile birlikte karar veriyoruz.

Düğün günü Ozi Saç Tasarım’a kaç kişilik bir ekiple geleceğinizi ayrıntılı bir şekilde konuşuyoruz. Sizinle birlikte sevdiklerinizi de aynı anda ağırlayarak birlikte hazırlanmanızı ve aynı anda düğün mekanında bulunmanızı sağlıyoruz. Maşa ile kıvırdığımız saçlar, kırık fön zemini üzerine toplanan topuzlar, örgü modellerle bohem bir hava verilen birbirinden farklı stili başarıyla uyguluyoruz. Duvağınızı ve tacınızı da saçınızın hazırlığı bittikten sonra takıyoruz.

Sıra makyaja geldiğinde ise öncelikle kaliteli malzemeleri kullandığımızı bilmenizi isteriz. Yüz hatlarınızı ve cilt yapınızı ayrıntılı olarak inceleyerek size en çok yakışacak makyaj stilini buluyoruz. Doğal tonlarda abartılıdan uzak makyajlar yapıyoruz. Kontur ile elmacık kemiklerinizi ön plana çıkarıyor, aydınlatıcıyla yüzünüze ışıltı katıyoruz. Makyajınız bittiğinde ise makyaj sabitleyici sprey sıkarak yaptığımız makyajın uzun süre yüzünüzde kalmasını sağlıyoruz.

Siz de İzmir kuaförleri içerisinde yer alan salonumuzun şanslı gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.