Öyküm Kuaför

E-posta Gönder

  • Bornova, İzmir.

Ekiple Tanışın

Öyküm Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Öyküm Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Öyküm Kuaför Sık Sorulan Sorular

Öyküm Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Öyküm Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Öyküm Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Öyküm Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, takma kirpik, ağda hizmetlerini vermektedir.


Öyküm Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Öyküm Kuaför şehir dışında hizmet veriyor.


Öyküm Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Öyküm Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Öyküm Kuaför Hakkında

Öyküm Kuaför Evka 3 ailesi olarak siz değerli misafirlerimize; kaş pigmentasyonu, kalıcı oje, manikür, pedikür, kişiye özel renklendirme, ombre, sombre, profesyonel kesim ve makyaj, dudak pigmentasyonu, gelin saçı ve makyajı gibi uygulamalar yapıyoruz. Güzellik ve bakıma dair pek çok şeyi bir arada bulabileceğiniz salonumuzda, kusursuz hizmetler veriyoruz. Beklentilerinizi karşılamak ve memnuniyetinizi sağlamak için, deneyimli bir ekiple birlikte çalışıyoruz.

Özel günlerinizde veya kendinizi özel hissetmek istediğiniz günlerde, salonumuza gelebilir ve kendinizi prensesler gibi hissedebilirsiniz. En değerli gününüz olan düğününüzde, bu eşsiz hizmetimizden yararlanmak isterseniz, ne gibi imkanlara sahip olacağınızdan bahsedelim.

Gelin saçı ve makyajınız için öncelikle, nasıl bir gelin olmak istediğinizi soruyoruz. Düğün konsepti, düğün yapacağınız mekan ve gelinliğinizin detayları gibi unsurları göz önüne alarak, sizin için bir saç modeli belirliyoruz. Her aşamada sizin fikrinizi alarak hareket ediyoruz. Böylece siz de herhangi bir sürprizle karşılaşmamış oluyorsunuz. Saç modelinizi kusursuz bir şekilde uyguladıktan sonra, duvak veya gelin tacı gibi aksesuarlar kullanacaksanız, büyük bir özenle saçlarınıza iliştiriyoruz. Sonrasında ise, makyajınıza geçiyoruz.

Makyajınız için, doğal güzelliğinizi ön plana çıkaracak tarzda uygulamaları tercih ediyoruz. Pürüzsüz bir ten makyajından sonra, gözlerinizin ışıltısını yansıtmak için buğulu bir göz makyajı yapıyoruz. Son olarak da dudaklarınıza uygun renkte bir ruj seçimiyle makyajınızı tamamlıyoruz.

Düğün günü dilerseniz, düğün yapacağınız mekanda da hizmet verebiliyoruz. Siz yeter ki nerede daha çok rahat ettiğinizi bize söyleyin! Sizinle birlikte yakınlarınızı da bu özel gününüze hazırlayabiliyoruz. Böylece, samimi bir atmosfer içinde geçen hazırlanma sürecinizde rahatlıyorsunuz.

İzmir kuaför salonları arasında, düğününüzde kendinizi bizim yetenekli ellerimize teslim etmek isterseniz, sayfanın hemen yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.