Nezi Reyhan Kuaför

E-posta Gönder

  • Bayraklı, İzmir.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Nezi Reyhan Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Nezi Reyhan Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Nezi Reyhan Kuaför Sık Sorulan Sorular

Nezi Reyhan Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Nezi Reyhan Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Nezi Reyhan Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Nezi Reyhan Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde ağda, manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Nezi Reyhan Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Nezi Reyhan Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Nezi Reyhan Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Nezi Reyhan Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Nezi Reyhan Kuaför Hakkında

Aradan uzun zaman geçtikten sonra bile sevdikleriniz ile düğün gününüzdeki güzelliğinizi hala konuşacağınız gelin saçı ve makyajı için sizi Nezi Reyhan Kuaför’e davet ediyoruz!

Nezi Reyhan Kuaför olarak uzun zamandan beri gelin saçı ve makyajı konusunda hizmet veriyoruz. Bugüne kadar salonumuzda ağırladığımız gelin adaylarını hep memnuniyet içinde düğününe uğurladık. Salonumuzda misafir edip hizmet verdiğimiz mutlu gelin adaylarından birinin de siz olmanızı istiyoruz!

Yıllardan beri kuaför olarak hizmet veren eğitimli ve uzman ekibimiz ile birlikte hayal ettiğiniz görünüme kavuşmak sizi mutlu edecektir. İsteklerinizi profesyonel olarak değerlendirip güzelliğinizi en ön plana çıkaracak saç ve makyaj modelleri için ince eleyip sık dokuyoruz. Salonumuz İzmir’in kolay ulaşım sağlanabilen noktalarından birinde olduğu için düğününüze giderken de bir sıkıntı yaşamayacaksınız.

Tatlı telaşınızı aileniz ve yakınlarınız ile birlikte paylaşmak isterseniz 4 hafta önceden kuaförümüzde randevu alarak 5 ila 8 yakınınız ile birlikte hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Gelin makyajınızı yaparken de yüz stilinize, gelinliğinize ve gelin saçınıza göre en uygun makyajı belirliyoruz. Daha çok pastel tonlarda ve sade çalışmalar gerçekleştiriyoruz.
Gelin adaylarının tatlı telaşlarına ortak olmak bizi daha da güzel işler yapmak adına motive ediyor. İzmir gelin saçı ve makyajı yapan kuaförler arasında en sevecen ortamlardan birini bulacağınız mekânımızda gayet konforlu bir şekilde sizi ağırlıyoruz. Gelin saçınızı yaparken saçınızın rengi, boyu ve yapısı gibi özelliklere dikkat ediyoruz. Bu detaylara göre yüzünüzdeki tebessümü en güzel şekilde ortaya çıkaracak saç modelini belirliyoruz. Elbette bu süreçte son söz hakkı sizde oluyor. İzmir gelin saçı aksesuarları arasından en hoş olanları salonumuzda bulabilirsiniz.

Yıllarca hatırlanacak bir gecede konuklarınızın karşısına Nezi Reyhan Kuaför’de yaptırdığınız gelin saçı ve makyajı ile çıkmak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.