Mustafa Gümüş

E-posta Gönder

  • Konak, İzmir.

Ekiple Tanışın

Mustafa Gümüş Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Mustafa Gümüş Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Mustafa Gümüş Sık Sorulan Sorular

Mustafa Gümüş gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Mustafa Gümüş gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Mustafa Gümüş gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Mustafa Gümüş gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Mustafa Gümüş şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Mustafa Gümüş şehir dışında hizmet veriyor.


Mustafa Gümüş ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Mustafa Gümüş ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Mustafa Gümüş Hakkında

Her gelinin kendine has benzersiz bir güzelliğe sahip olduğuna ve bunun özellikle de hayatlarının en özel günü olan düğünlerinde daha da bir ortaya çıktığına inanıyoruz. Biz de onların kuaförü olarak sadece bu görünümü ortaya çıkarmak için gereken birkaç küçük rötuşu yapıyor ve tam anlamıyla baştan aşağı hazır olmalarını sağlıyoruz. Şimdiye aradan geçen onlarca yılda sayısız gelinimle birlikte çalışarak bu değerli tecrübeleri ve bilgi birikimini edinmiş olduk. Her birinde aynı derece heyecanlarını paylaştık ve paylaşmaya da devam ediyoruz. Bu metni okuyan siz sevgili gelinimizin de özel gününde yanında olmayı çok isteriz.

Çok uzun yıllardır sektörde faaliyet gösterdiğimiz salonumuz Mustafa Gümüş Kuaför İzmir’in Alsancak semtinde, oldukça merkezi ve nezih bir konumda bulunuyor. Burada her biri inanılmaz yetenekli ve alanında uzmanlaşmış harika bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Konuklarımız olarak gördüğümüz müşterilerimizle samimi ilişkiler kuruyor, saygı çerçevesinde güler yüzlülükle onları ağırlıyoruz. Merkez Alsancak salonumuzun şubesi olan Çeşme Sheraton Hotel salonumuzda da aynı kalite standartları ve profesyonellikle çalışmaya devam ediyoruz.

Bir kuaförden beklenebilecek her hizmeti Mustafa Gümüş kalitesi ve çıtasıyla en iyi şekilde sunabiliyoruz. Saç tasarımı başta olmak üzere saç bakım, kesim ve tüm renklendirme işlemlerinin yanı sıra kişisel bakım ve makyaja dair her konuda hizmet işlemi başarıyla uygulayabiliyoruz. Gelinlerimize dönecek olursak onlara büyük ve özel bir ilgi gösteriyor, özel günlerinin her adımında yanlarında oluyoruz. Salonumuzda hazırlayabildiğimiz gibi düğün mekanı veya otelde de onlarla buluşabiliyoruz. Üstelik dilerlerse gelinin yanında arkadaşlarını da ağırlayabiliyoruz.

Düğün konseptiniz, gelinlik modeliniz ve şahsi tarzınıza uygun bir şekilde en mükemmel görünüm için bizi tercih ederseniz yandaki formu doldurarak bilgi alabilirsiniz. Hepsi ve daha fazlası için Mustafa Gümüş Kuaför Alsancak’ta sizi bekliyor.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.