Melisa Kuaför

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600-800 TL

Min. Fiyat

Çiğli, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600-800 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik
  • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz? 5-8

Önerilen Firmalar

Zeki Dikmen
2 4

Konak

Zeki Dikmen

Saç ve Makyaj
800-1.000 TL
Saloon Koray Karaduman
61 2 10

Konak

Saloon Koray Karaduman

Saç ve Makyaj
600-800 TL
Saç'a Kuaför
188 10

Karşıyaka

Saç'a Kuaför

Saç ve Makyaj
800-1.000 TL

Hakkında

Hayal ettiğiniz gelin saçı nasıl? Gelinliğinize yakışacak romantik bir saç modeli mi hayal ediyorsunuz? Buğulu bir göz makyajıyla davetlilerinizden tam not almak için kendinizi profesyonel ellere bırakmaya ne dersiniz?

Sizin için bir önerimiz var. Yıllarını bu sektörde geçirmiş olan Melisa Kuaför İzmir adresini tercih edebilirsiniz. Bendeniz Filiz Özdemir. Kurucusu ve işletmecisi olduğum güzellik merkezimde sizi ağırlamayı ve düğün gruplarına hizmet vermeyi çok isterim. Ekibimle beraber ideal görünüme kavuşmanızı istiyoruz. Bu yüzden var gücümle çalışıyor, kendimizi geliştirerek memnuniyetinizi sağlıyoruz.

Saç ve makyaj için özel bir çalışma oluşturuyoruz. İlk olarak saçınızı tasarlayarak planlamaya başlıyoruz. Eğer siz de Melisa Kuaför Çiğli’nin şansı gelinleri arasında yer almak istiyorsanız hemen verimli çalışma planımızdan bahsedelim.

Salonumuza geldiğinizde hemen ilgili ekip arkadaşlarımız sizi içeriye buyur ediyorlar. Hızlıca düğün mekânı, zaman ve gelinliğinizi konuşuyoruz. Böylece her şeyin uyumlu olmasını sağlıyoruz. Kusursuz bir görünüm elde edebilmek adına birden fazla model önerisinde bulunuyoruz. Eğer aklınızda bir model varsa da bizimle önceden iletişime geçmeli, arzu ettiğiniz saçı size uygun olarak tasarlayabiliriz. Provalarda saçınızı yapabilir, zaman çalışması yapabiliriz. Böylece düğün günündeki süreci doğru yönetebiliriz.

Makyajınızı da saç tarzınızla doğru orantılı şekilde belirliyor. Genelde doğal tonlar kullanmaya önem veriyoruz. Abartıdan uzak ama şık bir makyaj uygulaması yapıyoruz. Böylece gelin adayların saf ve temiz görüntüsünü destekliyoruz. Yüz stilini, göz ve ten rengi detaylarını inceleyerek ideal makyaj rengi ve tekniklerini belirleyerek istediğiniz görüntüye ulaşıyoruz. Kaliteli ürünler kullanıyor, hijyene de oldukça önem veriyoruz. Salonumuzda yapılan her işlemde hijyen ve sağlık standartlarının üstünde bir uygulama yapıyoruz.

Eğer siz de ideal salonum Melisa Kuaför diyorsanız İzmir kuaför salonları arasında sizi bekliyoruz. Bizimle iletişim kurmak için yapmanız gereken sayfanın üzerinde yer alan iletişim formunu doldurmak ve “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

İletişim

Filiz Özdemir

  • Adres: Anadolu Caddesi No:776-5 Kat:1 Daire:2 İzmir

Melisa Kuaför Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!