Melisa Güzellik Salonu

1 Yorum
Mesaj Gönder

0232 335 52 14

E-posta Gönder

 • Menemen, İzmir.

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

 • 1 yıllık Düğün.com üyesi

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Melisa Güzellik Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Melisa Güzellik Salonu Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Melisa Güzellik Salonu Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Melisa Güzellik Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik, Gelin paketi, Tesettür tasarım, Çıtçıt saç


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  10 kişi

Melisa Güzellik Salonu Hakkında

22 yıllık tecrübemizle Melisa Güzellik Salonu’muzda gelin saçı ve makyajı alanında iddialıyız. Bugüne dek şahane işler çıkardık ve gelinlerimizin gülen yüzlerine şahitlik ettik. Açıldığımız günden bu yana en kaliteli saç ve bakım ürünleriyle gelinlerimize profesyonel bir hizmet veriyoruz. Gelin saçı ve makyajı tasarımları uzmanlık alanımız ve size yakışanı bulmak için her zaman önce gelinlerimize kulak veriyor, isteklerini eksiksiz yerine getiriyoruz.

Deneyim

Melisa Güzellik Salonu’ndaki tüm hizmetlerimizi profesyonel bir anlayışla sunuyoruz. Faaliyete geçtiğimiz ilk günden bu yana güzelliğine önem veren, düğün günü içine sinen bir saç ve makyaj görmek isteyen gelinlerin ilk tercihi olduk. Ekibimizle amacımız özel günlerinizde fark yaratmak ve kendinizi prensesler gibi hissetmenizi sağlamak. Özellikle saç tasarımı ve profesyonel makyaj alanında kendimizi geliştiriyor ve özel tasarımlar yapabilmek için eğitimlere katılıyoruz.

Hizmetler

Güzellik salonumuzda en iyi İzmir gelin saçı ve makyajı hizmetini alacağınızdan emin olabilirsiniz. Sizi önce tanıyor, isteklerinizi öğreniyoruz. Hayalinizdeki saç modeli ve makyajın yanı sıra gelinliğinizin modeli ve düğün konsepti de bizim için önemli detaylar. Sizden bu bilgileri aldıktan sonra önce düğün hazırlıkları ve prova sürecini planlıyoruz. Düğün günü sizinle birlikte salonumuzda ağırlayacağımız arkadaşlarınız için ekibimizle program yapıp hazırlıklara başlıyoruz.

Düğün günü gelin hanımla birlikte salonumuzda 10 kişiye hizmet verebiliriz. Dilerseniz düğün günü hazırlıklarınızı evinizde veya otel gibi düğün mekanlarında da gerçekleştirebiliriz. Melisa Güzellik Salonu’muzda gelin saçı ve makyajıyla birlikte manikür, pedikür ve takma kirpik gibi hizmetler alabilirsiniz. Tesettür tasarımları ve çıt çıt saç uygulamaları da yapıyoruz. Salonumuzda Nars ve Mac gibi güzellik dünyasının en iyi markalarını kullanmayı tercih ediyoruz.

Saç / Makyaj Tarzı

Uzun yıllar güzellik sektöründe olmanın getirdiği deneyimle, gelinlerimize en yakışanı bulmak için önerilerde bulunup tavsiyeler verebiliyoruz. Saç ve makyaj provalarında sizden aldığımız bilgilerle yüz hatlarınıza ve gelinliğinize uygun modeli birlikte tasarlıyoruz. Şık bir topuz, bahar çiçekleriyle süsleyebileceğimiz örgü veya dağınık bir saç modelini size uyarlayabiliriz. Provalarımız sayesinde düğün günü geldiğinde saçınız tam da istediğiniz gibi oluyor.

Sıra makyaja geldiğinde, önce cildinizi en kaliteli ürünlerle makyaja hazırlayıp yine gelinliğinizin modeline, düğün konseptinize, hatta mevsime uygun bir makyaj için kolları sıvıyoruz. Makyajınızı doğal güzelliğinizi ortaya çıkaracak doğru teknikleri kullanarak tamamlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Daha sonra kontur ve aydınlatma işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Böylece ortaya göz kamaştırıcı ve kalıcı bir makyaj çıkıyor!

Gelinlerimizin kendilerini muhteşem hissedecekleri bir hizmetle, düğün günlerinde güzelliklerini de pekiştirmeyi amaçlıyoruz. İzmir’in en iyi gelin kuaförü olarak amacımız saç ve makyajınızda sizi yansıtan o tarzı yakalamak. Ayrıca kına, nişan ve düğün paketlerimizde çok özel indirimler de sunuyoruz. Siz de Melisa Güzellik Salonu’nu tercih eden mutlu gelinlerimizden olmak istiyorsanız, iletişim bilgilerimizden randevu alabilir veya sayfadaki formu doldurarak fiyat bilgisi isteyebilirsiniz.

İletişim

Melisa Güzellik Salonu Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

k&F

Kadriye & Feridun

Düğün Tarihi: 01.02.2022



Gerçekten mükemmel bir hizmetti makyaj ve saç hayal ettiğimden güzel oldu ✨💜

Melisa Güzellik Salonu

Melisa Güzellik Salonu

Gelin Saçı ve Makyajı

Çok teşekkür ederiz Kadriye hanım ?

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.