Mehmet Turhan Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Mehmet Turhan Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Mehmet Turhan Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Mehmet Turhan Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Mehmet Turhan Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Mehmet Turhan Kuaför Hakkında

Tüm gözlerin üzerinizde olacağı düğün gününüzde ışıl ışıl bir güzellikle davetlilerinizin gözlerini kamaştırmak istiyorsanız Mehmet Turhan Kuaför Narlıdere hizmetinizde.

Biz beş yılı aşkın süredir sektörde kaliteli hizmeti güler yüzlü çalışanlarımızla sizlere sunuyoruz. Belki de yıllardır hayalini kurduğunuz düğün gününüzde her detayın kusursuz olmasını istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle düğün gününüzde isteklerinizi doğru bir şekilde analiz ediyor ve hazırlıklarınızın her aşamasında büyük bir özenle hareket ediyoruz.

Düğün gününüzde sizi kusursuz bir güzelliğe ulaştıracak hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin gelin saçınıza ve makyajınıza dair tüm isteklerinizi detaylarıyla öğreniyoruz. Düğün gününüzde hazırlıklarınız tamamlandıktan sonra aynada oluşan görüntünüzün yüzünüzde gülücükler oluşturmasını hedefliyoruz. Bunun için hazırlıklarınız boyunca sizin isteklerinize ve tarzınıza uygun adımlar atmaya özen gösteriyoruz. Elbette ki profesyonel bir bakış açısıyla size küçük tüyolar verip, size en uygun görüntüye ulaşmanıza da yardımcı oluyoruz. Gelin saçınızı ve makyajınızı belirlerken yüz şekliniz, gelinlik modeliniz, düğün mekanınız, konseptiniz gibi pek çok faktöre dikkat ediyor, sizi bir bütün olarak uyumlu ve kusursuz bir görüntüye oluşturacak saç ve makyajı tasarlıyoruz.

Salonumuzda alanında eğitim almış profesyonel ekip arkadaşlarımızla her türlü kesim, renklendirme, şekillendirme ve makyaj tekniklerini ustalıkla kullanıyoruz. Profesyonelliğimizin bir getisi olarak salonumuzda kullandığımız ürünlerin kalitesi ve güvenilirliği konusunda oldukça titiz davranıyoruz. Salonumuzda uyguladığımız her işlemde sadece en güvendiğimiz seçkin markaların ürünlerini kullanıyoruz. Bu sayede yaptığımız her işlemde beklediğimiz sonuçlara ulaşabiliyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek, Mehmet Turhan Kuaför İzmir gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formunu doldurmanız yeterli. Biz profesyonel dokunuşlarımızla en özel gününüzde mutluluğunuza ortak olup eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkarmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Mithatpaşa Cad. No:256 İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Mehmet Turhan Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.