Masal Kuaför

E-posta Gönder

 • Buca, İzmir.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Masal Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Masal Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Masal Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Masal Kuaför Hakkında

Düğün hazırlık sürecinin en önemli detaylarından biridir kuaför seçimi. Çünkü hayatınızda bir kez yaşama fırsatı bulacağınız o değerli günlerde güzelliğinizle göz kamaştırmak istersiniz. İşte tam da bu noktada Masal Kuaför ekibi olarak yanınızda yer alıp, hayal ettiğiniz tüm hizmetleri size vermek için buradayız! Bizimle çalışmaya karar verdiğiniz andan itibaren titiz bir çalışma yürütüyor, bize güveninizi boşa çıkarmak adına elimizdeki tüm imkanları seferber ediyoruz.

Kendinizi değerli ve özel hissedeceğiniz birçok hizmetimiz bulunuyor, dilerseniz biraz detaylardan bahsedelim; öncelikle düğün tarihinden önce bir ön görüşme yaptığımızı bilmelisiniz. Bu görüşmede hayal ettiğiniz saç modelini araştırıyor, trend makyaj stillerinden size en uygun olanı buluyoruz. O değerli günde her detayın birbiriyle uyumlu olması için düğün konseptinizi, gelinliğinizin yaka tasarımını ve saç yapınızı da dikkate almayı ihmal etmiyoruz.

Peki kriterler ne kadar önemli, bir örnekler açıklamamız gerekirse: Mesela güzel bir kır bahçesinde düğün yapacaksanız ve gelinliğinizin modeli de uçul uçuşsa gösterişli topuzlar yerine daha romantik modellere yöneliyoruz. Bu modeli minimal aksesuarlarla süslüyor, saç yapınıza göre kaynak işlemleri de yapabiliyoruz. Tabii şu ihtimali de unutmayalım; Eğer modern bir salonda veya tarihi bir mekanda düğün yapacaksanız da modern topuz modellerinden seçim yapmanızı öneriyoruz. Tabii ki son kararı yine siz vereceksiniz!

Saçınızla uyumlu makyaj uygulamaları için de size yardımcı olabildiğimizi unutmayın. Bu aşamada da hassas davranıyor, yüzünüze temas edecek her ürünün sağlık açısından onaylı olmasına dikkat ediyoruz. Saç modelinizi, yüzünüzün şeklini ve özel isteklerinizi değerlendirerek son dokunuşlarımızı yapıyoruz. Gördüğünüz gibi memnuniyetinizi kazanmak adına her detayı düşündük. Eğer siz de hazırlık sürecinizde size yol arkadaşlığı etmemizi isterseniz, İzmir gelin saçı ve makyajı fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Efeler, No:8 Daire, 348. Sk. No:2, 35380 Buca OSB/Buca/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.