Make Up Artist Dilay Akgün

E-posta Gönder

  • Konak, İzmir.

Ekiple Tanışın

Make Up Artist Dilay Akgün Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Make Up Artist Dilay Akgün Özellikler

Hizmet İçeriği
Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Make Up Artist Dilay Akgün Sık Sorulan Sorular

Make Up Artist Dilay Akgün gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Make Up Artist Dilay Akgün gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Make Up Artist Dilay Akgün gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Make Up Artist Dilay Akgün gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Make Up Artist Dilay Akgün şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Make Up Artist Dilay Akgün şehir dışında hizmet vermiyor.


Make Up Artist Dilay Akgün ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Make Up Artist Dilay Akgün ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Make Up Artist Dilay Akgün Hakkında

Güzelliğinize önem veren profesyonel makyaj sanatçısıyla çalışmak isterseniz, gelin tanışalım! Kadın zarafetini ortaya çıkarak zarif dokunuşlarla özel makyaj teknikleri kullanıyorum. Her cilt ve her kadın için özel olan makyaj sanatıyla düğün şıklığını tamamlıyorum. Şimdi de Make Up Artist Dilay Akgün olarak sizin için bir teklifim var.

Gelin, İzmir Alsancak’taki stüdyomuzda güzelliğinize dokunalım. Sağlıklı güzellik için sizinle bir an önce tanışmak istiyorum. Size özel seanslar ve planlama ile düğün öncesi cilt bakımlarınızla hazırlıklara başlamaya ne dersiniz? Kusursuz bir görüntü için naif cildinize temizlik yapabiliriz. Gözeneklerinizi temizleyebilir, akneli cilt görünümü için tedaviler uygulayabilirim. İsteklerinize ve en önemlisi cildinizin ihtiyaçlarına göre hareket ettiğimi de söylemeden geçmeyelim.

Cilt sağlığınız kadar önemli bir konu daha var. Bakışlarınızı etkileyecek dolgun kirpikler için kirpik lifting veya ipek kirpik uygulamaları yapabiliriz. Kaşlarınız için ise mikro blading uygulaması ve ölçülü kaş alma ile etkileyici bakışlarınıza dikkat çekiyoruz. Dilerseniz, kalıcı makyaj uygulamaları da bulunuyor.

Gelelim, İzmir gelin makyajı için hazırlıklarımıza: İlk olarak isteklerinizi dinliyorum. Zaten öncesinde yaptığımız uygulamalarla sizi ve tarzınızı tanıyor, gelinlik modeli ve gelin saçı tasarımınızı da öğrendikten sonra teninize uygun ruj, far ve allık seçimini birlikte yapıyoruz. Bu arada sağlığınızı asla riske atmıyor, dünyaca ünlü markaların ürünlerini kullanıyorum. Birinci sınıf makyaj malzemeleriyle makyajınızın kalıcılığını ve kalitesini de etkiliyor, kusursuz görünmenizi sağlıyorum. Gece boyunca bozulmayan porselen makyajınız için kontur ve gölge tekniklerini en doğru şekilde kullandığımdan da emin oluyorum. Aynaya baktığınızda yaşadığınız mutlulukla her şey tamam diyebiliyor, hazırlıklarınızı makyaj sabitleme işlemi ile bitiriyoruz.

İzmir profesyonel makyaj sanatçıları arasında yer almanın ve sizin tercihiniz olmanın gururunu yaşıyor, Make Up Artist Dilay Akgün iletişim formuna bu sayfa üzerinde yer veriyoruz. Bir an önce hazırlıklarınıza başlamak için heyecanla bekliyoruz!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.