Makas'h Hair Stüdyo

E-posta Gönder

 • Buca, İzmir.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Makas'h Hair Stüdyo Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Makas'h Hair Stüdyo Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Makas'h Hair Stüdyo Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Makas'h Hair Stüdyo Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Makas'h Hair Stüdyo Hakkında

Tüm gözlerin üzerinizde olacağı düğün gününüzde güzelliğinizi tecrübeli ve profesyonel ellere teslim edip, mükemmel bir güzelliğe sahip olmak istiyorsanız Makas’h Hair Stüdyo İzmir gelin saçı ve makyajı konusunda sunduğu kaliteli hizmetlerle, eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkarıyor.

Biz 15 yıla yaklaşan tecrübemizle bu sektörde kaliteden ödün vermeden hizmet sunuyoruz. Tecrübeli ve profesyonel ekibimizle size her zaman kaliteli, profesyonel ve güler yüzlü hizmet sunuyoruz. Bugüne kadar pek çok müstakbel gelinin düğün gününde mutluluğuna ortak olup, onları muhteşem bir güzelliğe ulaştırdık. Hazırlıklarını yaptığımız her müstakbel gelinden de elbette ki çok şey öğrendik. Edindiğimiz bu bilgiler sayesinde düğün hazırlıklarınızda içinde bulunduğunuz tatlı telaşları anlıyoruz. İhtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi iyi bir şekilde analiz ederek size kusursuz bir hizmet sunuyoruz.

Hijyene çok önem verdiğimiz ferah bir salonda hazırlıklarınızı yapıyoruz. Salonumuzda sevdiklerinizle beraber rahatça hazırlıklarınızı yapabileceğiniz geniş bir alana sahibiz. Düğün gününüzde sizinle beraber yedi yakınınızın daha hazırlıklarını yapabiliyoruz.

Gelin saçınızı ve makyajınızı hazırlarken her detayın sizin içinize sinmesi için, istek ve görüşlerinizi esas alarak hareket ediyoruz. Hayalinizdeki gelin görüntüsünü detaylarıyla öğrenerek, düğün gününüzde aynada oluşan son görüntünün yüzünüzde gülücükler oluşturmasını sağlıyoruz. Dilerseniz yüz şeklinizi, düğün mekanınızı ve gelinliğinizi göz önünde bulundurarak size en yakışacak gelin saçı ve makyajı konusunda profesyonel bir bakış açısıyla fikir verebiliyoruz.

Düğün hazırlıklarınız sürecinde işinizi kolaylaştıracak hizmetler sunuyoruz. Eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkaracak fark yaratan hizmetlerimizi düğün mekanımızda ve evinizde de verebiliyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Makas’h Hair Stüdyo Buca kuaför fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli. Biz düğün gününüzde mutluluğunuza ortak olup, profesyonel dokunuşlarımızla muhteşem güzelliğinizi ortaya çıkarmak için sizi bekliyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.