Mac Profesyonel Make Up

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Mac Profesyonel Make Up Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  800-1.000 TL

Mac Profesyonel Make Up Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Mac Profesyonel Make Up Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Mac Profesyonel Make Up Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Mac Profesyonel Make Up Hakkında

Düğününüzde muhteşem görünmenize olanak sağlayacak makyaj uygulamalarımızla mutluluğunuza ortak olmak istiyoruz. Peki siz düğün makyajınızı dünyanın en ünlü makyaj ürünleri markalarından biri olan Mac Professional Makeup İzmir’in uzman ekibine yaptırmak ister misiniz? ‘’Evet’’ dediğinizi duyar gibiyiz, o halde uzman kendinizi uzman ekibimizin sihirli ellerine bırakın ve konuklarınızı kusursuz bir görünümle selamlayın.

‘’İyi ki sizi tercih etmişim!’’ diyebileceğiniz imkânlara sahibiz. Peki nedir bu imkânlar?

Öncelikle güzelliğinizi yansıtacak makyajı yapmak için uzman bir ekiple çalıştığımızı belirtmek isteriz. Bizimle iletişime geçtiğiniz anda düğün gününüze bir randevu oluşturuyoruz. Düğün günü geldiğinde ilk olarak nasıl bir makyaj istediğinizi anlamaya çalışıyor, tecrübelerimiz ışığında size doğru yönlendirmeler yapmaya çalışıyoruz. Yapım aşamasında gelinliğinizin modelini, yüz hatlarınızı ve saç tasarımınızın nasıl olacağı gibi detayları da göz önünde bulunduruyoruz. Metalik ayeliner göz makyajı, ışıltılı göz makyajı, buğulu gelin makyajı gibi çeşitli uygulamalardan size en uygununu seçtikten sonra yapım aşamasına geçiyoruz. Makyajınızın kalıcı olmasını sağlamak için sabitleyici spreyler kullanıyoruz.

Makyajı bir sanat olarak görüyor, aldığımız profesyonel eğitimlerle kendimizi her geçen gün biraz daha geliştiriyoruz. Önceliğimiz her zaman sizin mutluluğunuz! Bu sebepten tamamen içinize sinen bir makyaj için kaliteden ödün vermeden hizmet sunabilmeyi kendimize ilke haline getirdik. Doğal güzelliğinize yapacağımız ufak dokunuşlarla memnuniyetinizi kazanmayı da çok istiyoruz ve sizlerle tanışmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Şimdiye kadar yaptığımız makyaj uygulamalarından memnun ayrılan gelin adaylarımızın geri bildirimleri, gelişimimize katkı sağlamaya devam ediyor. Eğer siz de düğününde muhteşem bir görünüme sahip olan mutlu gelinlerimizden biri olmak istiyorsanız; hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında bulunan ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Merkez 1386 Sokak No : 8 / A

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Mac Profesyonel Make Up Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.