Kuaför Seval

E-posta Gönder

 • Bornova, İzmir.

Ekiple Tanışın

Kuaför Seval Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Kuaför Seval Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Seval Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Seval Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kuaför Seval Hakkında

İzmir’de hizmet verdiğimiz Kuaför Seval’de her zaman en iyi ve en kaliteli hizmeti vermeye özen gösteriyoruz. Gelin saçı ve makyajı hizmetlerimizin yanı sıra saç bakımı, kesim, renklendirme, mikro kaynak ve türban tasarımı uygulamalarımızla da size yardımcı oluyoruz. İstediğiniz tüm imaj değişikliğini gönül rahatlığıyla size sağlıyoruz.

İşinde uzman ve aynı zamanda profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla sizi güler yüzlü bir şekilde Seval Kuaför’de ağırlıyoruz. Beklentileriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda size yardımcı oluyoruz. Kaliteli ürünler kullandığımız kuaför salonumuzda saç ve cilt sağlığınıza daima önem veriyoruz. Uzun zamandır hizmet verdiğimiz güzellik sektörünün sürekli yenilenen ve gelişen bir alan olduğunun farkındayız. Bunun için ekibimizle birlikte popüler olan uygulamaları yakından takip ediyor ve istekleriniz doğrultusunda uyguluyoruz.

Düğünden önce sizinle mutlaka bir araya geliyoruz. Çünkü düğün günü planlamanızı önceden yaparak sorunsuz bir hizmet almanızı istiyoruz. Saç ve makyaj tercihi konusunda fikir sahibi olmamızı sağlayan detayların başında gelinlik modeliniz ve düğün mekanınız geliyor. Tarzınızı da göz önünde bulundurarak size en çok yakışacak ve yapıldığında içinize sinecek modellere birlikte karar veriyoruz. Üstelik düğün günü sizinle birlikte sevdiklerinizi de ağırlayarak keyifli bir hazırlık süreci geçirmenizi sağlıyoruz. Kaç kişilik bir grupla geleceğinizi önceden söylediğinizde hazırlıklarımızı ve ekibimizi belirttiğiniz sayı doğrultusunda yapıyoruz. Hazırlıklarınıza aynı anda başlayıp bitiriyoruz.

İstediğiniz her saç modelini ustalıkla yapıyoruz. Bize sadece isteklerinizi net şekilde belirtmeniz onları gerçekleştirmemiz için yeterli oluyor. Makyaj aşamasına geldiğimizde ise sizi canlı gösterecek uygulamaları tercih ediyoruz. Yaptığımız makyajın kalıcılığını koruması için mutlaka makyaj bazı ve sabitleyici sprey uyguluyoruz.

Siz de Bornova kuaförleri arasında yer alan salonumuzun sunduğu hizmetlerden yararlanmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.