Kuaför Şebnem

E-posta Gönder

 • Konak, İzmir.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Kuaför Şebnem Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Kuaför Şebnem Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Şebnem Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Şebnem Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kuaför Şebnem Hakkında

Uzun yıllardı İzmir’de Şebnem Kuaför ismiyle gelin saçı, porselen makyaj ve nişan için bizi tercih eden gelin adaylarımıza hizmet veriyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım benimseyerek her zaman size yakışan modeli tespit ederek başarıyla uyguluyoruz.

Düğününüz öncesi sizinle tanışıyoruz. Hem Şebnem Kuaför Eşrefpaşa’nın yerini öğrenmiş oluyorsunuz hem de hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ediniyorsunuz. Kuaför salonumuza geldiğinizde sizi güler yüzlü bir şekilde karşılıyoruz. Düğününüzün hangi tarihte olacağını, saat kaç gibi gelip kaçta hazır bir şekilde çıkmak istediğinizi konuşuyor ve saçınızı inceliyoruz. Görüşmemiz esnasında kaç kişilik bir grupla geleceğinizi net şekilde öğreniyoruz. Saç ve makyajınıza başlarken sizi ve yanınızda gelen sevdiklerinizi aynı anda alıyor, tüm hazırlıklarınızı aynı zaman diliminde bitiriyoruz.

Kuaför salonumuzda sadece saç ve makyaj hizmeti sunduğumuz için düşlerinizi süsleyen saç modeline ulaşmanız için boya ya da balyaj işlemleri yapmanız gerekiyorsa onları yaptırıp gelmeniz konusunda tavsiyeler veriyoruz. Gelinliğinizin modeli ve yüz tipiniz doğrultusunda size çok yakışacak bir saç modeli yapıyoruz. Uzun topuzları şekiller ve simlerle süsleyerek göz kamaştıran bir görünüme kavuşmanızı sağlıyoruz.

Makyaj konusunda ise size işinde uzman bir diğer ekip arkadaşlarımız yardımcı oluyor. Yüz tipinizi inceleyerek yüzünüzde uzun süre kalacak bir makyaj uyguluyoruz. Gözlerinizi belirginleştiriyoruz, gölgeler ve ışıltılı farlarla etkileyici bakışlara sahip olmanızı sağlıyoruz. Abartıdan kaçan ama aynı zamanda sizi gören herkesin etkileneceği bir sonuç ortaya çıkarıyoruz.

Tüm işlemleriniz bittiğinde ise tacınızı ve duvağınızı takıyor, gelinliğinizi giymiş bir şekilde sizi hayatınızın en özel “Evet!” yanıtını vermeye doğru yolcu ediyoruz. Siz de Şebnem Kuaför İzmir hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşmak için sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.