Kuaför Sam

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Kuaför Sam Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.000-2.000 TL

Kuaför Sam Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Sam Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Sam Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kuaför Sam Hakkında

30 yılı aşkın süredir hizmet verdiğimiz Sam Kuaför Alsancak’ta çok sayıda gelini yaşamlarının en özel günlerine hazırlayarak şahane görünmelerini sağlıyoruz. Aile işletmesi olarak varlığını sürdüren kuaför salonumuzda daima müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sunmayı kendimize ilke ediniyoruz. Özel günler için yaptığımız saç ve makyaj tasarımlarının yanı sıra demirbaş müşteri kitlemizle de saç kesimi, renklendirme ve kişisel bakım hizmetleri veriyoruz.

Düğününüz için profesyonel bir ekipten hizmet almak istiyorsanız Kuaför Sam’ın doğru adres olduğuna emin olabilirsiniz. Alanında uzman kadromuzla birlikte beklentilerinizi karşılayan ve tamamen tarzınızı yansıtan bir hizmet sunuyoruz. Özel günlerinizin daha keyif verici geçmesi için kuaför salonumuz dışında da size hizmet verebiliyoruz. Düğün mekanınızda, evde ya da otelde hatta şehir dışında bile hazırlıklarınızı yaparak keyifli bir hazırlık süreci yaşamanızı sağlıyoruz. Hem saç hem de makyajda kaliteli ürünler kullanmayı tercih ediyoruz.

Düğünden önce prova hizmetimizle düğün günü heyecanını önlüyoruz. Provalarda önceden kararlaştırdığımız makyajı ve saçı sanki düğününüz o günmüş gibi yapıyoruz. Pazar günleri çalışmıyor olsak da özel olarak bizden hizmet almayan gelinlerimiz olursa ektsra ücretlendirmeyle hizmet verebiliyoruz.

İstediğiniz tür ve model saç tasarımlarını rahatlıkla yapabiliyoruz. Doğru modeli bulmanıza yardımcı olmamız için bize önceden gelinliğiniz, sevdiğiniz tarzlar ve düğün mekanınız hakkında bilgi vermenizi istiyoruz. Tecrübelerimizle sizi yönlendirsek de son kararı daima size bırakıyoruz. Tüm hazırlıklarınız tamamlandığında duvağınızı takarak sizi mutluluğunuza doğru yolcu ediyoruz.

Siz de Alsancak kuaför salonları arasında yer aldığımız Kuaför Sam’da tecrübemizle göz kamaştıran güzelliğinizi bir araya getirmek istiyorsanız sunduğumuz hizmet içeriklerimizi ve fiyatlarımızı detaylı olarak öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.