Kuaför Platin

E-posta Gönder

  • Bergama, İzmir.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Kuaför Platin Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Kuaför Platin Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Kuaför Platin Sık Sorulan Sorular

Kuaför Platin gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Kuaför Platin gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Kuaför Platin gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Kuaför Platin gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Kuaför Platin şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Kuaför Platin şehir dışında hizmet vermiyor.


Kuaför Platin ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kuaför Platin ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Kuaför Platin Hakkında

İzmir’de hizmet verdiğimiz Kuaför Platin’de güzellik ve kişisel bakım uygulamaları yapıyoruz. Kaliteli çalışmalarımız sayesinde markamızı daima daha da ileri taşımayı hedefliyoruz. Hayatınızın en özel anları için size saç tasarımı, dünyaca ünlü markaların malzemelerini kullandığımız porselen makyaj, saç boyama, saç kesimi, dövme, türban tasarımı, microblading hizmetleri veriyoruz. Hem özel günlerinizde hem de normal yaşantılarında yanlarınızda oluyoruz.

Açıldığımız günden itibaren müşteri memnuniyetini sağlamak için emek veriyoruz. Günümüzde güzellik sektörünün İzmir’deki öncü firmalarından biri olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. İsteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak size yardımcı oluyoruz. Hayalini kurduğunuz görüntüyü sizin için gerçeğe dönüştürerek, canlandırıyoruz. Hizmetlerimiz esnasında kaliteli ürünler kullanıyoruz. Temizliğe dikkat ederek titiz bir çalışma yürütüyoruz. Size güncek ve modern hizmetler sunabilmek için güzellik sektöründe öne çıkan trendleri yakından takip ederek kendimizi geliştiriyoruz.

Profesyonel çalışma arkadaşlarımızla birlikte beklentilerinizin üstünde bir hizmet sunmaya gayret gösteriyoruz. Güven duygusuna çok önem verdiğimiz için çalışmalarımız esnasında sonucun iyi olacağına dair bize inanmanızı ve güvenmenizi istiyoruz. Kazandığımız güveninize layık olabilmek için özenli ve dikkatli şekilde çalışıyoruz. Düğünden önce sizinle bir araya geldiğimizde nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Düğün günü kaç kişiyle geleceğinizi öğrenerek hazırlıklarınız için ekip sayımızı oluşturuyoruz.

İstediğiniz her saç modelini ve makyaj stilini ustalıkla yapıyoruz. Gelinlik modelinizi, düğün konseptinizi, yüz hatlarınızı ve cilt yapınızı göz önünde bulundurarak size en çok yakışacak tarza birlikte karar veriyoruz. Keyifli geçen hazırlıkların ardından sizi düğün mekanınıza yolcu ediyoruz.

Siz de İzmir kuaförleri arasında isminden başarıyla söz ettiren salonumuzun ayrıcalıklı imkanlarından yararlanmak ve bizimle tanışmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan formu doldurabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra lütfen “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayın.

İletişim

  • Adres:

    İzmir Zafer Mahallesi Belonos Caddesi 7/6 Platin 2.Noter Çaprazı Bergama/İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.