Kuaför Nur

E-posta Gönder

 • Buca, İzmir.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Kuaför Nur Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Kuaför Nur Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Nur Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Nur Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Kuaför Nur Hakkında

Hatırı sayılır bir süredir İzmir’in güzellik sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Büyük bir hevesle açtığımız salonumuz Nur Kuaför Buca gibi şehrin en merkezi ve kalabalık ilçelerinden birinde bulunuyor. Aradan geçen yıllara rağmen hala ilk günkü heyecanımızla her sabah salonumuzu açıyor ve konuklarımızı ağırlıyoruz. Buca’nın her bölgesinden tercih ediliyoruz çünkü kaliteli hizmet anlayışımız ve güler yüzlülüğümüz sayesinde %100 müşteri memnuniyetini sağlayabiliyoruz.

Genç, dinamik ve her biri alanında uzman profesyonel bir ekibe sahibiz. Her birimiz kendi uzmanlık alanlarımızda hizmet veriyoruz. Kendimizi sürekli olarak geliştirmek için sektörün önde gelenlerinin verdiği eğitimlere katılıyor, yeni teknikler öğreniyor ve alanımızdaki güncellemeleri takip ediyoruz. Ayrıca salonumuzda kullandığımız ürünlere, malzemelere ve ekipmanlara da özen gösteriyoruz. En sevilen markaların en kaliteli ürünlerini tercih ediyoruz. Salonumuzun temizliğine de dikkat ediyor, hijyen kurallarına göre hareket ediyoruz.

Kuaför Nur olarak bir salondan güzellik ve kişisel bakıma dair beklenebilecek her türden hizmeti bünyemizde bulunduruyoruz. Saç tasarımı başta olmak üzere; boya, renklendirme, ombre ve sombre, balyaj ve röfle, kesim, boncuk kaynak, perma, Brezilya fönü, saç bakımları, cilt bakımları, profesyonel ve günlük makyaj, tırnak bakımı, manikür ve pedikür gibi pek çok işlemi sayabiliriz. Bunlar haricinde bir de özel gün ve geceler için de saç ve makyaj yapıp hanımefendilerin hazırlanmalarını sağlıyoruz. Düğünler, nişan ve söz merasimleri, kına geceleri, isteme törenleri, dış çekimler, mezuniyet baloları ve daha nicesi.

Tekrarı olmayan en özel günlerden biri olan düğünlerde gelinlerimizi ağırlamayı ve onları hayal ettikleri görünümlere kavuşturmayı da çok seviyoruz. Saç tasarımlarını diledikleri modele göre yapıyor, profesyonel makyajla da kusursuz görünmelerini sağlıyoruz.

Buca Nur Kuaför olarak bize ulaşmak ve en özel gününüzü şansa bırakmamak için yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.