Kuaför Nilgün

E-posta Gönder

 • Bayındır, İzmir.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Kuaför Nilgün Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Kuaför Nilgün Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Nilgün Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Nilgün Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Kuaför Nilgün Hakkında

Aile sıcaklığında bir ortamda birbirinden yetenekli kuaförlerle hayatınızın en anlamlı günü olan düğününüze hazırlanmak isterseniz sizi 15 senedir İzmir’de hizmet verdiğimiz Nilgün Kuaför’de bekliyoruz.

İşini severek yapan profesyonel 5 kişilik bir ekipten oluşuyoruz. Bugüne kadar çok sayıda geline özel günlerinde hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Her zaman müşteri memnuniyetini önceliğimiz yapıyor ve hazırlıklarınızın tüm aşamalarında sizinle karşılıklı fikir alışverişinde bulunuyoruz. Güzellik sektöründe moda olan trendleri yakından takip ediyor ve kaliteli malzemeler kullanarak sağlığınızı da düşünüyoruz.

Düğün öncesi sizinle salonumuzda bir araya gelerek nasıl bir gelin olmak istediğinizi uzun uzun konuşuyoruz. Bize önce kendinizi tanıtmanızı, gelinlik modelinizden ve düğün mekanınızdan bahsetmenizi istiyoruz. Düğün gününüzde 10 ila 15 kişiye kadar yakınınızı da sizinle birlikte ağırlayarak hep birlikte hazırlanmanıza olanak sağlıyoruz. Saç yapımı aşamasında siz hangi modeli isterseniz onu rahatlıkla uyguluyoruz. Serbest stil diye adlandırılan topuzlar ve toplamalarla, kıvırcık bukleler, düz saçlar ya da kırık fönlerle saçınızı tasarlıyoruz. Duvağınızı ve tacınızı takarak da saç hazırlıklarınızı tamamlıyoruz.

Makyaj aşamasına gelindiğinde ise önceliğimiz her zaman doğal görünmenizi sağlamak oluyor. Eğer siz koyu tonların ağırlıklı olarak kullanıldığı abartılı bir görüntü isterseniz de o konuda da size yardımcı oluyoruz. Cilt yapınıza en uygun malzemeleri ve renk tonlarını seçerek profesyonel bir makyaj yapıyoruz. Kontur, aydınlatıcı ve bronzer uygulamalarına çalışmalarımızda mutlaka yer veriyoruz. Makyaj bazı ile sabitleyici sprey kullanımlarıyla yüzünüzde uzun süre bozulmadan kalacak bir makyaj yapıyoruz.

Siz de İzmir kuaförleri arasında yer alan ve isminden başarıyla söz ettiren Kuaför Nilgün’ün şanslı gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle kolayca irtibat sağlayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Sadıkpaşa Mah. Albay Alpat Cad. 44/A Özbirlik Sit. A Blok Bayındır, İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.