Kuaför Muazzez

E-posta Gönder

  • Buca, İzmir.

Ekiple Tanışın

  • İşletme Müdürü

Kuaför Muazzez Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Kuaför Muazzez Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Kuaför Muazzez Sık Sorulan Sorular

Kuaför Muazzez gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Kuaför Muazzez gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Kuaför Muazzez gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Kuaför Muazzez gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Kuaför Muazzez şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Kuaför Muazzez şehir dışında hizmet vermiyor.


Kuaför Muazzez ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kuaför Muazzez ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Kuaför Muazzez Hakkında

Gelin saçı tasarımı ve makyaj uygulamaları için İzmir’de aradığınız adres, Kuaför Muazzez olabilir. Neden mi? Anlatalım:

Buca’da faaliyet gösteren profesyonel ekibimiz ve kalite anlayışımızla tarzınızı yansıtmak konusunda son derece iddialıyız. Şıklığınızı tamamlayan tasarım saç modeli ve güzelliğinize şık tuttuğumuz makyaj uygulamalarını yapmak için yıllardır kendimizi geliştiriyoruz. Kendimizden emin olarak çalışıyoruz, işte bu yüzden gelinlerimiz de bizi gönül rahatlığıyla tercih ediyor. İşimizdeki ustalığı en iyi saçlarınızda ortaya çıkarıyoruz. Hazırlıklara başlamak için acele ettiğinizi de tahmin ediyor, hiç vakit kaybetmeden ilk randevumuzu düzenliyoruz. Çünkü istek ve beklentilerinizi öğrenmek için de heyecanlıyız. Size pek çok soru yöneltiyor, hoş sohbetler eşliğinde hayal ettiğiniz saç ve makyaj için karar alıyoruz. İsterseniz, prova düzenleyerek hemen harekete geçiyoruz.

Düğün günü gelip çattığında, saçınızla hazırlıklara başlıyoruz. Tasarladığımız model için maşa ve fön gibi işlemleri yapıyor, makyajınızla güne devam ediyoruz. Porselen makyajınızın kalıcılığı için cilt temizliği, nemlendirme ve baz uygulamalarına önem veriyoruz. Göz makyajı, bölgesel aydınlatma ve kontur uygulamalarıyla makyajınızı tamamlıyoruz. Saçınızı da tamamlayarak duvak ve aksesuarlarınızı taktığımızda göz alıcı güzelliğinizi ortaya çıkarmakla kalmıyor; şıklığınızı da tamamlıyoruz. Bu arada Buca kuaför salonları arasında bizi tercih eden gelinlerimiz için türban tasarımı hizmeti de sunuyoruz.

Sizi ve yakın dostlarınızı salonumuzda en güzel anlara hazırlamak için Kuaför Muazzez Buca Koop’taki adresimizde bekliyoruz. Bu arada dilerseniz, düğün öncesi saç kesimi, kaynak, renk değişikliği, microblading kaş, saç ve el-ayak bakımları gibi değişim çalışmalarını da yapabiliriz.

Siz de tüm bu hizmetlerden yararlanmak için bir an önce Kuaför Muazzez İletişim formunu doldurabilirsiniz. Bu sayede iletişim kurmaktan çok daha fazlasını yapabileceğinizi de söylemeden geçmeyelim. Fiyat teklifleri ve randevu için bir form uzağınızdayız.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.