Kuaför Mine

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Kuaför Mine Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Kuaför Mine Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Mine Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Mine Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Kuaför Mine Hakkında

Düğün gününüzde kendinizi harika hissedip, mutluluğunuzla ışık saçabilmeniz için iyi yapılmış bir saç ve makyaj oldukça önemlidir. Bu nedenle biz Mine Kuaför İzmir olarak gelinlerin düğün günlerinde ışıldayan güzellikleriyle gülücükler saçması için profesyonel saç ve makyaj hizmeti sunuyoruz.

Salonumuzda işini severek yapan, tecrübe sahibi bir ekiple çalışıyoruz. Kuaförlükte özellikle gelin saçı ve makyajı konusunda gelinlerle iyi ilişkiler kurmak ve onları doğru bir şekilde anlamak oldukça önemlidir. Bu nedenle biz profesyonel ekibimizle beraber gelinlerimizle müşteri ilişkisi değil, arkadaşlık ilişkisi kurarak onlar için salonumuzda keyifli bir ortam yaratıyoruz. Hazırlıklarımıza başlamadan önce onların gelin saçlarından ve makyajlarından beklentilerini ayrıntılarıyla dinliyor, gelinlerimizi her detayıyla içlerine sinecek bir görüntüyle salonumuzdan uğurluyoruz.

Gelin saçınızı hazırlarken saçlarınızı yıpratmayacak doğal içerikli ve kaliteli ürünler kullanmaya özen gösteriyoruz. Tarzınızı, yüz şeklinizi ve gelinlik modelinizi iyi bir şekilde analiz ederek, size en uygun saç modelini uyguluyoruz. Dilerseniz çeşit çeşit aksesuarlarımızla saçlarınıza bambaşka bir ışıltı katabiliyoruz. Son olarak saçlarınızın düğün gününüz boyunca bozulmadan durması için saçlarınızı tokalarla güçlü bir şekilde tutturuyor ve kaliteli saç sabitleyicileri kullanıyoruz.

Saçlarınızı hazırladıktan sonra makyaj hazırlıklarınıza başlıyoruz. Makyaj uygulamanızda öncelikle hijyene çok önem veriyoruz. Bu nedenle makyajınızı uygulamada kullandığımız tüm araçların temizliğine oldukça dikkat ediyoruz. Makyajınızı yapmaya başlamadan önce gelin saçınızı, gelinliğinizi ve yüz şeklinizi göz önünde bulundurarak uygulayacağımız makyajı aklımızda tasarlamaya başlıyoruz. Ardından düğününüz boyunca ışık saçan güzelliğinizi korumanız için kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanarak makyajınızı yapıyoruz.

Düğününde güzelliğiyle ışıldamak isteyen her gelinin hizmetindeyiz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Kuaför Mine İzmir gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli.

İletişim

 • Adres:

  İnkılap Mahallesi, 514. Sk. No:1, 35380 Buca/İzmir, Turkey

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Kuaför Mine Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.