Kuaför Merve

E-posta Gönder

 • Narlıdere, İzmir.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Kuaför Merve Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Kuaför Merve Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Merve Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Merve Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Kuaför Merve Hakkında

10 yılı aşkın süredir güzellik sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Eğer hayatınızın en önemli günlerinden bir tanesi için kendinizi tecrübeli ellere emanet etmek isterseniz doğru yerdesiniz. Kuaför Merve olarak yıl içerisinde sayısız gelinimizin hayallerini gerçekleştiriyoruz ve bunlardan bir tanesi olmak isterseniz sizi de salonumuzda ağırlamaktan ötürü mutluluk duyarız. Dilerseniz karar verme aşamanıza yardımcı olmak için hem kendimizi tanıtalım hem de faaliyetlerimizden biraz bahsedelim.

Salonumuzu açtığımız bölge olması sebebiyle Narlıdere kuaför salonları arasında yer alıyoruz ve Kuaför Merve adı altında hizmetimizi veriyoruz. Burada bir hayli büyük ve oldukça da tecrübeli bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Her birimiz kendi alanlarımızda uzmanız ve bu sebeple işlemlerimizde mükemmeliyeti rahatlıkla sağlayabiliyoruz. Geniş hizmet yelpazemiz sayesinde bir kuaförden beklenebilecek tüm işlemleri bünyemizde bulunduruyoruz. Örnek vermek gerekirse; saç tasarımı, kesim, renklendirme, röfle, ombre ve balyaj, perma, Brezilya fönü, keratin bakımı, profesyonel ve günlük makyaj, kaş kontür, kişisel bakım, cilt bakımı, ağda, manikür ve pedikür gibi işlemleri sayabiliriz.

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere düğünler başta olmak üzere; söz ve isteme törenleri, nişan merasimleri, nikah törenleri ve kına geceleri için de gelinlerimiz tarafından tercih ediliyoruz. Onlarla samimi bir ilişki kurup rahat ettirerek strese girmelerini önlüyor, tüm hazırlığı da tam vaktinde bitirip salondan gülerek ayrılmalarını sağlıyoruz. Ayrıca gelinle birlikte yakınlarından 5 kişiyi de randevuda belirtildiği müddetçe kabul ediyoruz.

Saç ve türban tasarımını gelinlik modeline, düğün mekanına, mevsime ve gelinimizin tarzına göre yapıyoruz. Bunu da profesyonel bir makyajla bütünleştiriyoruz. Makyözümüz gelinimizin ten rengine göre tonlar seçerek doğal bir görünüm elde ediyor.

Kuaför Merve olarak Narlıdere kuaförleri arasında size böyle teferruatlı bir hizmet verebilecek en iyilerden biriyiz ve yandaki formu doldurarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.