Kuaför Merve

E-posta Gönder

  • Narlıdere, İzmir.

Ekiple Tanışın

Kuaför Merve Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Kuaför Merve Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Kuaför Merve Sık Sorulan Sorular

Kuaför Merve gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Kuaför Merve gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Kuaför Merve gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Kuaför Merve gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.


Kuaför Merve şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Kuaför Merve şehir dışında hizmet vermiyor.


Kuaför Merve ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kuaför Merve ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Kuaför Merve Hakkında

10 yılı aşkın süredir güzellik sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Eğer hayatınızın en önemli günlerinden bir tanesi için kendinizi tecrübeli ellere emanet etmek isterseniz doğru yerdesiniz. Kuaför Merve olarak yıl içerisinde sayısız gelinimizin hayallerini gerçekleştiriyoruz ve bunlardan bir tanesi olmak isterseniz sizi de salonumuzda ağırlamaktan ötürü mutluluk duyarız. Dilerseniz karar verme aşamanıza yardımcı olmak için hem kendimizi tanıtalım hem de faaliyetlerimizden biraz bahsedelim.

Salonumuzu açtığımız bölge olması sebebiyle Narlıdere kuaför salonları arasında yer alıyoruz ve Kuaför Merve adı altında hizmetimizi veriyoruz. Burada bir hayli büyük ve oldukça da tecrübeli bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Her birimiz kendi alanlarımızda uzmanız ve bu sebeple işlemlerimizde mükemmeliyeti rahatlıkla sağlayabiliyoruz. Geniş hizmet yelpazemiz sayesinde bir kuaförden beklenebilecek tüm işlemleri bünyemizde bulunduruyoruz. Örnek vermek gerekirse; saç tasarımı, kesim, renklendirme, röfle, ombre ve balyaj, perma, Brezilya fönü, keratin bakımı, profesyonel ve günlük makyaj, kaş kontür, kişisel bakım, cilt bakımı, ağda, manikür ve pedikür gibi işlemleri sayabiliriz.

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere düğünler başta olmak üzere; söz ve isteme törenleri, nişan merasimleri, nikah törenleri ve kına geceleri için de gelinlerimiz tarafından tercih ediliyoruz. Onlarla samimi bir ilişki kurup rahat ettirerek strese girmelerini önlüyor, tüm hazırlığı da tam vaktinde bitirip salondan gülerek ayrılmalarını sağlıyoruz. Ayrıca gelinle birlikte yakınlarından 5 kişiyi de randevuda belirtildiği müddetçe kabul ediyoruz.

Saç ve türban tasarımını gelinlik modeline, düğün mekanına, mevsime ve gelinimizin tarzına göre yapıyoruz. Bunu da profesyonel bir makyajla bütünleştiriyoruz. Makyözümüz gelinimizin ten rengine göre tonlar seçerek doğal bir görünüm elde ediyor.

Kuaför Merve olarak Narlıdere kuaförleri arasında size böyle teferruatlı bir hizmet verebilecek en iyilerden biriyiz ve yandaki formu doldurarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.