Kuafor Hilal & Onur

E-posta Gönder

  • Karşıyaka, İzmir.

Ekiple Tanışın

Kuafor Hilal & Onur Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL

Kuafor Hilal & Onur Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Kuafor Hilal & Onur Sık Sorulan Sorular

Kuafor Hilal & Onur gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Kuafor Hilal & Onur gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Kuafor Hilal & Onur gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Kuafor Hilal & Onur gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.


Kuafor Hilal & Onur şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Kuafor Hilal & Onur şehir dışında hizmet vermiyor.


Kuafor Hilal & Onur ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kuafor Hilal & Onur ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Kuafor Hilal & Onur Hakkında

Saç tasarımı ve profesyonel makyaj stüdyosu olarak hizmet verdiğimiz salonumuz Hilal Onur Kuaför İzmir’in en nezih semtlerinden birinde, Karşıyaka’nın Nergiz bölgesinde bulunuyor. Burada uzun yıllardır salonumuzu işletiyor, işini severek yapan profesyonel ekibimizle birlikte konuklarımızı ağırlıyoruz. İşimizi hakkıyla yapıp %100 müşteri memnuniyetini sağlıyoruz. Bir kuaförden beklenebilecek her hizmeti fazlasıyla sağlıyoruz ve çok geniş bir işlem yelpazesine sahibiz. İşlemlerimizi salonumuzda o konunun uzmanı olan ekip arkadaşımıza emanet ediyoruz ve böylelikle sonuçların mükemmelliğinden emin oluyoruz.

Örnek vermek gerekirse işlemlerimiz arasında başta saç tasarımı ve makyaj olmak üzere çok sayıda uygulama bulunuyor. Kesim, saç kaynak, dip ve tüm boya, röfle ve balyaj, renklendirme, ombre ve sombre, perma, kalıcı fön, keratin bakım, saç botoksu, kalıcı makyaj, kaş tasarımı ve 3D microblading, kaş kontür, ipek kirpik, kirpik liftingi, cilt bakımı, tırnak bakımı, manikür ve pedikür gibi çok sayıda uygulamamız mevcut. İşlemlerimiz sırasında dünyaca ünlü ve herkes tarafından sevilen markaların ürünlerini kullanıyor, ekipmanlarımızın da kaliteli olmasını önemsiyoruz. Salonumuzun hijyenine ve temiz olmasına da özen gösteriyoruz.

Saç tasarımı ve makyaj hizmetimizden en çok da özel gün ve geceler için tercih ediliyoruz. Düğünler başta olmak üzere; kına geceleri, söz ve nişan merasimleri, sünnet törenleri, mezuniyet baloları, özel gün kutlama ve etkinliklerinde 7’den 70’e tüm kadınların hazırlıklarını üstleniyoruz. Gelinlerimizden bahsetmek gerekirse bu derece önemli günlerinde onları ağırlayıp heyecanlarını paylaşmaktan zevk duyuyoruz. Hayal ettikleri görünümlere ulaşmaları ve içlerine sinen bir şekilde düğünlerine gidebilmeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Randevuda belirtirlerse de yakınlarından birkaç kişiyi gelinle birlikte hazırlayabiliyoruz.

Hepsi ve daha fazlası için Hilal Onur Kuaför İzmir Nergiz’de sizi bekliyor, yandaki formu doldurup bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.