Kuafor Hilal & Onur

E-posta Gönder

 • Karşıyaka, İzmir.

Ekiple Tanışın

Kuafor Hilal & Onur Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Kuafor Hilal & Onur Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuafor Hilal & Onur Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuafor Hilal & Onur Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Kuafor Hilal & Onur Hakkında

Saç tasarımı ve profesyonel makyaj stüdyosu olarak hizmet verdiğimiz salonumuz Hilal Onur Kuaför İzmir’in en nezih semtlerinden birinde, Karşıyaka’nın Nergiz bölgesinde bulunuyor. Burada uzun yıllardır salonumuzu işletiyor, işini severek yapan profesyonel ekibimizle birlikte konuklarımızı ağırlıyoruz. İşimizi hakkıyla yapıp %100 müşteri memnuniyetini sağlıyoruz. Bir kuaförden beklenebilecek her hizmeti fazlasıyla sağlıyoruz ve çok geniş bir işlem yelpazesine sahibiz. İşlemlerimizi salonumuzda o konunun uzmanı olan ekip arkadaşımıza emanet ediyoruz ve böylelikle sonuçların mükemmelliğinden emin oluyoruz.

Örnek vermek gerekirse işlemlerimiz arasında başta saç tasarımı ve makyaj olmak üzere çok sayıda uygulama bulunuyor. Kesim, saç kaynak, dip ve tüm boya, röfle ve balyaj, renklendirme, ombre ve sombre, perma, kalıcı fön, keratin bakım, saç botoksu, kalıcı makyaj, kaş tasarımı ve 3D microblading, kaş kontür, ipek kirpik, kirpik liftingi, cilt bakımı, tırnak bakımı, manikür ve pedikür gibi çok sayıda uygulamamız mevcut. İşlemlerimiz sırasında dünyaca ünlü ve herkes tarafından sevilen markaların ürünlerini kullanıyor, ekipmanlarımızın da kaliteli olmasını önemsiyoruz. Salonumuzun hijyenine ve temiz olmasına da özen gösteriyoruz.

Saç tasarımı ve makyaj hizmetimizden en çok da özel gün ve geceler için tercih ediliyoruz. Düğünler başta olmak üzere; kına geceleri, söz ve nişan merasimleri, sünnet törenleri, mezuniyet baloları, özel gün kutlama ve etkinliklerinde 7’den 70’e tüm kadınların hazırlıklarını üstleniyoruz. Gelinlerimizden bahsetmek gerekirse bu derece önemli günlerinde onları ağırlayıp heyecanlarını paylaşmaktan zevk duyuyoruz. Hayal ettikleri görünümlere ulaşmaları ve içlerine sinen bir şekilde düğünlerine gidebilmeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Randevuda belirtirlerse de yakınlarından birkaç kişiyi gelinle birlikte hazırlayabiliyoruz.

Hepsi ve daha fazlası için Hilal Onur Kuaför İzmir Nergiz’de sizi bekliyor, yandaki formu doldurup bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.