Kuaför Fatoş

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Kuaför Fatoş Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Kuaför Fatoş Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Fatoş Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Fatoş Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  5-8

Kuaför Fatoş Hakkında

Düğün tarihiniz gelip çattığında gelin yolunda sevdiklerinizin karşısına çıkacağınız ilk anda tüm misafirlerinizi etkileyecek gelin saçı ve makyajı modelleri için Kuaför Fatoş’a bekleniyorsunuz!

Düğününüzü planlama sürecinde pek çok farklı detay ile ilgilenmek zorunda oluyorsunuz. Bu detaylar arasında üzerinde en çok düşündüklerinizden biri de kuşkusuz gelin saçı ve makyajı. Her gelin elbette düğününde en güzel görünüme sahip olmak ister ve bu da en doğal hakkıdır. Bu anlayış ve sorumluluk bilinciyle yüzünüzdeki gülümsemeyi en güzel şekilde karşınızdaki insanlara aktarabileceğiniz saç ve makyaj modellerini hayata geçiriyoruz. Profesyonel ekibimiz Fatoş Kuaför Buca’ya geldiğiniz andan çıkacağınız ana kadar tüm ihtiyaçlarınızda yanınızda oluyor.

Yıllar sonra düğün fotoğraflarınıza baktığınızda saç ve makyajınızı hala beğeniyor olacaksınız. Çünkü ekibimiz ile birlikte günümüz trendlerini en yaratıcı şekilde yorumlayarak ortaya oldukça modern modeller çıkarıyoruz. Bu sayede de klasik gelin saçı modelleri yerine alışılmışın dışında en yenilikçi modeller ile sizi buluşturabiliyoruz. Gelin saçınızda hangi modeli uygulayacağımıza karar verirken önem verdiğimiz detayların başında gelinliğiniz ve saçınızın yapısı geliyor. Gelin saçınızın gelinliğiniz ile uyum içinde olması oldukça önemli. Çünkü duvağınız ve gelinliğiniz ile en güzel bütünlüğü yakalamak sizi daha da güzel gösterecektir. Ayrıca saçınızın yapısına ve uzunluğuna uygun modeller bulmak da görünümünüze olumlu katkı yapacaktır. Saçınızı yaptıktan sonra özel spreyler yardımıyla saçınızın gece boyunca bozulmasını engelliyoruz. Gelin makyajınızı yaparken de yüz hatlarınıza oldukça özen gösteriyoruz. Tebessümünüzü en iyi şekilde ortaya çıkaran sade makyaj modelleri uygulamak yönünde bir tercihimiz var.

Sevdiğiniz kişi ile hayatınızı birleştireceğiniz gecede gelin saçı ve makyajınızı Kuaför Fatoş İzmir’de yaptırmak istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu yardımıyla fiyat tekliflerimizi öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  287/8 sokak no:3A izmir buca fırat Mahallesi Buca, İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Kuaför Fatoş Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.