Kuaför Erkan & Serkan Güleç

E-posta Gönder

 • Konak, İzmir.

Ekiple Tanışın

Kuaför Erkan & Serkan Güleç Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Kuaför Erkan & Serkan Güleç Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Kuaför Erkan & Serkan Güleç Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Erkan & Serkan Güleç Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  10

Kuaför Erkan & Serkan Güleç Hakkında

Kuaför Erkan & Serkan Güleç İzmir gelin saçı ve makyajı konusunda sunduğu kaliteli, profesyonel ve güler yüzlü hizmetlerle kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarmak için hizmetinizde.

20 yılı aşkın süredir kaliteli hizmet anlayışımızla kadınların hayatına güzellik katmak için özenle çalışıyoruz. Dört kişilik ekibimizde bulunan her bir arkadaşımız kendi alanında eğitim almış kişilerden oluşuyor. Edindiğimiz tecrübeleri işimize duyduğumuz aşkla birleştirerek kendimizi daima bir adım ileri taşımak için de durmaksızın çalışıyoruz. Ekibimizle beraber alanımızla ilgili düzenli olarak eğitimlere katılarak ve son trendleri yakından takip ederek kendimizi geliştiriyor, son model saç ve makyaj modellerini uygulayabiliyoruz.

Oldukça geniş ve ferah bir salonda hizmet veriyoruz. Geniş salonumuz sayesinde düğün gününüzde sizinle beraber on yakınınızın daha hazırlıklarını yapabiliyoruz. Salonumuza adımınızı attığınız andan, sizi salonumuzdan uğurlayana kadar her ihtiyacınızda size güler yüzlü hizmet sunuyoruz. Her şeyin en iyisini istediğiniz düğün gününüzde içinde bulunduğunuz tatlı telaşları anlayarak ihtiyaçlarınız doğru bir şekilde analiz ediyoruz.

Güzellik alanında profesyonel dokunuşların yanında kaliteli ürün kullanımı da oldukça önemlidir. Bu nedenle gelin saçınızı ve makyajınızı hazırlarken sadece en kaliteli markaların güvendiğimiz ürünlerini kullanıyoruz. Saçlarınıza uyguladığımız renklendirme ve bakım işlemlerinde de saçlarınızın doğal ışıltısını korumak için olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanıyoruz. Saçlarınızın düğün gününüz boyunca bozulmasına engel olmak için de gelin saçınızı hazırlıkları tamamlandıktan sonra kaliteli saç sabitleyicileri kullanıyoruz. Makyajınızda da kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanarak mükemmel güzelliğinizi düğün gününüz boyunca korumanızı sağlıyoruz.

Salonumuzda kalıcı dudak kontörü, eyeliner ve kaş hizmeti de veriyoruz. Profesyonel ekibimiz ve kullandığımız ürünlerin kalitesi sayesinde kalıcı makyaj uygulamalarında çok doğal görünümlü sonuçlar elde edebiliyoruz.

Siz de profesyonel ve tecrübeli dokunuşlarla düğün gününüzde muhteşem bir güzelliğe ulaşmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir, Erkan & Serkan Güleç Ankara kuaför fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Çankaya Mah. Mithatpaşa Cad. No: 719/1A Konak/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.