Kuaför Erdoğan

E-posta Gönder

  • Karşıyaka, İzmir.

Ekiple Tanışın

Kuaför Erdoğan Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Kuaför Erdoğan Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Kuaför Erdoğan Sık Sorulan Sorular

Kuaför Erdoğan gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Kuaför Erdoğan gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Kuaför Erdoğan gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Kuaför Erdoğan gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Kuaför Erdoğan şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Kuaför Erdoğan şehir dışında hizmet vermiyor.


Kuaför Erdoğan ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kuaför Erdoğan ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Kuaför Erdoğan Hakkında

Güzellik kalite, özen ve profesyonellikle ortaya çıkar. Bu nedenle biz Kuaför Erdoğan olarak her biri alanında eğitim almış profesyonel ekibimizle sektöre adımımızı attığımız günden bu yana aşkla ve kaliteden ödün vermeden hizmet sunuyoruz.

Oldukça modern tasarımlı ve ferah bir salonda hizmet sunuyoruz. Salonumuzda öncelikle hijyen ve kaliteye çok önem veriyoruz. Salonumuzda kullandığımız her ekipmanda doğru dezenfeksiyon yöntemleri kullanarak size oldukça hijyenik bir ortamda hizmet sunuyoruz. Güzelliğiniz için uyguladığımız her işlemden beklediğimiz kusursuz sonuçları alabilmek için de dünyaca ünlü markaların kaliteli ürünlerini kullanıyor, sektörümüzdeki son teknolojik yenilikleri de yakından takip ederek, kullandığımız ekipmanları devamlı olarak yeniliyoruz. Ayrıca saçlarınıza uyguladığımız işlemlerde saçlarınızın yıpranmasına engel olmak için olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanmaya dikkat ediyoruz.

Kendi masalınızın başrolü olacağınız düğün gününüzde, sizi adeta bir peri kızı gibi hissettirecek hizmetler sunuyoruz. Salonumuza adımınızı attığınız andan, sizi salonumuzdan uğurlayana kadar size güler yüzlü ve kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Her şeyin en iyisini istediğiniz düğün gününüzde isteklerinizi doğru bir şekilde analiz edip, her ihtiyacınızda bir bakış uzağınızda oluyoruz.

Gelin saçınızı ve makyajınızı hazırlarken sizin isteklerinizi tam olarak karşılayıp, zevklerinize uygun bir görüntü çıkarmayı hedefliyoruz. Bunun için hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin gelin saçınıza ve makyajınıza dair tüm isteklerinizi ve beklentilerinizi detaylarıyla öğreniyoruz. Profesyonel bir bakış açısıyla yüz şeklinizden, gelinlik modelinize kadar pek çok faktörü de göz önünde bulundurarak sizi kusursuz bir güzelliğe ulaştırıyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek, Kuaför Erdoğan İzmir gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formunu doldurmanız yeterli. Biz profesyonel ekibimizle düğün gününüzde mutluluğunuza ortak olmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.