Kuaför Erdoğan

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600-800 TL

Min. Fiyat

Karşıyaka, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600-800 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Takma kirpik

Önerilen Firmalar

Zeki Dikmen
2 4

Konak

Zeki Dikmen

Saç ve Makyaj
800-1.000 TL
Saç'a Kuaför
188 10

Karşıyaka

Saç'a Kuaför

Saç ve Makyaj
800-1.000 TL
Hatice Saç Tasarım
62 1 10

Karşıyaka

Hatice Saç Tasarım

Saç ve Makyaj
800-1.000 TL

Hakkında

Güzellik kalite, özen ve profesyonellikle ortaya çıkar. Bu nedenle biz Kuaför Erdoğan olarak her biri alanında eğitim almış profesyonel ekibimizle sektöre adımımızı attığımız günden bu yana aşkla ve kaliteden ödün vermeden hizmet sunuyoruz.

Oldukça modern tasarımlı ve ferah bir salonda hizmet sunuyoruz. Salonumuzda öncelikle hijyen ve kaliteye çok önem veriyoruz. Salonumuzda kullandığımız her ekipmanda doğru dezenfeksiyon yöntemleri kullanarak size oldukça hijyenik bir ortamda hizmet sunuyoruz. Güzelliğiniz için uyguladığımız her işlemden beklediğimiz kusursuz sonuçları alabilmek için de dünyaca ünlü markaların kaliteli ürünlerini kullanıyor, sektörümüzdeki son teknolojik yenilikleri de yakından takip ederek, kullandığımız ekipmanları devamlı olarak yeniliyoruz. Ayrıca saçlarınıza uyguladığımız işlemlerde saçlarınızın yıpranmasına engel olmak için olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanmaya dikkat ediyoruz.

Kendi masalınızın başrolü olacağınız düğün gününüzde, sizi adeta bir peri kızı gibi hissettirecek hizmetler sunuyoruz. Salonumuza adımınızı attığınız andan, sizi salonumuzdan uğurlayana kadar size güler yüzlü ve kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Her şeyin en iyisini istediğiniz düğün gününüzde isteklerinizi doğru bir şekilde analiz edip, her ihtiyacınızda bir bakış uzağınızda oluyoruz.

Gelin saçınızı ve makyajınızı hazırlarken sizin isteklerinizi tam olarak karşılayıp, zevklerinize uygun bir görüntü çıkarmayı hedefliyoruz. Bunun için hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin gelin saçınıza ve makyajınıza dair tüm isteklerinizi ve beklentilerinizi detaylarıyla öğreniyoruz. Profesyonel bir bakış açısıyla yüz şeklinizden, gelinlik modelinize kadar pek çok faktörü de göz önünde bulundurarak sizi kusursuz bir güzelliğe ulaştırıyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek, Kuaför Erdoğan İzmir gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formunu doldurmanız yeterli. Biz profesyonel ekibimizle düğün gününüzde mutluluğunuza ortak olmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Yalı, 6418. Sk. No:134/B, 35550 Karşıyaka/İzmirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!