Kuaför Erdem

E-posta Gönder

 • Buca, İzmir.

Ekiple Tanışın

Kuaför Erdem Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Kuaför Erdem Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Erdem Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Erdem Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Kuaför Erdem Hakkında

Hayatınızın en özel gününde profesyonel bir ekip tarafından hazırlanmış gelin saçınız ve makyajınız gelinliğinizin güzelliği tamamlayıp, eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkaran en önemli unsurdur. Bu nedenle gelin saçınız ve makyajınız konusunda işini bilen ve uzman bir ekiple çalışmanız oldukça önemlidir. Biz Kuaför Erdem Buca olarak düğün gününüzde size her anlamda kaliteli, fark yaratan hizmetler sunarak, düğün gününüzde ışıldayan bir güzelliğe ulaşmanızı sağlıyoruz.

Güler yüzlü ve profesyonel bir ekiple hazırlıklarınızı yapıyoruz. Bünyemizde çalışan her bir ekip arkadaşımız alanında eğitim almış, profesyonel ve insan ilişkilerinde başarılı kişilerden oluşuyor. Yenilikçi bir bakış açısıyla son trendleri yakından takip ediyor, eğitimli ekibimiz sayesinde her türlü renklendirme, kesim, şekillendirme ve makyaj tekniklerini ustalıkla kullanarak öğrendiğimiz bu trendleri en iyi şekilde uygulayabiliyoruz. Sektörümüze değer katmak ve kendimizi devamlı bir adım ileri taşımak için de alanımızla ilgili düzenli olarak eğitimlere katılmayı ihmal etmiyoruz.

Salonumuzda size düğün hazırlıklarının yorgunluğunu üzerinizden atacağınız rahat bir ortam yaratıyoruz. Düğün gününüzde her ihtiyacınızda bir bakış uzağınızda olarak size kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Hatta salonumuzda yorgunluğunuzu atabilmeniz için profesyonel masaj hizmeti bile sunuyoruz.

Gelin saçınızı ve makyajınızı hazırlarken öncelikle sizin istekleriniz, zevkleriniz ve görüşleriniz doğrultusunda hareket etmeye özen gösteriyoruz. Gelin saçınız ve makyajınız hakkında her detayın sizin içinize tam olarak sinmesini hedefliyoruz. Profesyonel bakış açımızla düğün mekanınızı, gelinliğinizi, düğün konseptinizi ve yüz şeklinizi iyi bir şekilde analiz ederek size en uygun gelin saçı ve makyajı tasarımı konusunda size yardımcı da olabiliyoruz.

Eğer siz de düğün gününüzde profesyonel ellerde özenle hazırlanmış bir güzelliğe sahip olmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir, Kuaför Erdem İzmir gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Vali Rahmi Bey Mah., Uğur Mumcu Cd. No:64 c, 35380 Buca Osb/Buca/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.