Kuaför Burcu & İbrahim Toptaş

E-posta Gönder

 • Bayraklı, İzmir.

Ekiple Tanışın

Kuaför Burcu & İbrahim Toptaş Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Kuaför Burcu & İbrahim Toptaş Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Burcu & İbrahim Toptaş Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Burcu & İbrahim Toptaş Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kuaför Burcu & İbrahim Toptaş Hakkında

Şimdiye kadar birçok gelinin heyecanına ortak olmuş ekibimiz, şimdi de sizin hayallerinize dokunmak istiyor. Her biri alanında uzman olan ekibimiz, seçim aşamasından uygulama anına kadar titiz bir çalışma yürüterek memnuniyetinizi kazanmayı amaçlıyor. Eğer siz de hazırlık sürecinizi profesyonel ellere emanet etmek istiyorsanız, verdiğimiz hizmetleri öğrenmeden kuaför seçimi yapmayın!

Bayraklı kuaförlerinden bizi farklı kılan birçok özellik var. Bunlardan ilki hayallerinize önem verip isteklerinizle yakından ilgilenmemiz. Bu sayede tamamen içinize sinen bir görünümle çıkıyorsunuz konuklarınızın karşısına. Süreç yönetimimiz hakkında bilgi vermemiz gerekirse; öncelikle her başarılı kuaför gibi biz de randevu sistemiyle çalışıyoruz. Bu nedenle düğünden önce bizimle iletişime geçerek randevu oluşturmanız gerekiyor. Sonraki süreçte detaylı planlama yapabilmek adına salonumuzda buluşuyoruz. Sizi daha yakından tanımamıza sağlayan bu ön görüşmede saç ve makyaj stilinizi belirliyoruz.

Peki ‘’Hayal ettiğiniz saç tasarımı nasıl?’’ diye sorsak? Gelinliğini romantik tasarımlardan yapmış gelin adaylarımıza çok yakışan dalgalı saçlar mı yoksa yakası kapalı olan gelinliklerin yaka detaylarını kapatmayacak modern topuzlar mı? Tabii son zamanların modası haline gelen örgülü modelleri, yüksek at kuyruklarını da unutmayalım! Siz kararınızı verin ve güzelliğinizi bizi emanet etmekten çekinmeyin. Çünkü seçtiğiniz model nasıl olursa olsun onu en güzel şekilde tasarlayacağımız konusunda kendimize güvenimiz tam.

Saç tasarımınıza gereken önemi veren ekibimiz, makyaj uygulamaları konusunda da hassas davranıyor. Bu aşamada yüzünüze yakışan bir makyaj stili belirliyor, cilt kusurlarınızı dünyaca ünlü markaların kaliteli ürünleriyle kapatıyoruz. Bu kaliteli ürünler, makyajınız da gün boyu kalıcı olmasını sağlıyor. Gördüğünüz gibi her detayı sizin yerinize düşünen bir ekibiz. Eğer siz de düğün gününüze bu ekiple hazırlanmak isterseniz, İzmir gelin saçı ve makyajı konusunda uzman olan Kuaför Burcu & İbrahim Toptaş ile iletişim kurmak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Mansuroğlu mah. Ankara cad. no:147/G Özkanlar-Bayraklı/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.