Kuaför Bayram

E-posta Gönder

  • Narlıdere, İzmir.

Ekiple Tanışın

Kuaför Bayram Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL

Kuaför Bayram Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Kuaför Bayram Sık Sorulan Sorular

Kuaför Bayram gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Kuaför Bayram gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Kuaför Bayram gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Kuaför Bayram gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Kuaför Bayram şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Kuaför Bayram şehir dışında hizmet vermiyor.


Kuaför Bayram ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kuaför Bayram ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Kuaför Bayram Hakkında

Müstakbel eşinizle yepyeni bir hayata merhaba diyeceğiniz düğün gününüzde, yenilenmiş ve eşsiz bir güzellikle mutluluğa “evet” demek istiyorsanız sizi Kuaför Bayram Narlıdere’ye davet ediyoruz.

Biz Kuaför Bayram Narlıdere olarak size kaliteli, güvenilir, güler yüzlü ve profesyonel hizmet sunuyoruz. Ekip üyelerimizin her biri eğitimli ve işini aşkla yapan üyelerden oluşuyor. Şimdiye kadar birçok gelinin en güzel günlerinde mutluluklarına ortak olup, muhteşem bir güzelliğe ulaşmalarını sağladık. Beraber çalıştığımız her müstakbel gelinden de elbette ki çok şey öğrendik. Edindiğimiz tecrübeler sayesinde düğün telaşınız içinde ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi doğru bir şekilde anlıyoruz. Size rahat edeceğiniz samimi bir ortam sunarak, her ihtiyacınızda bir bakış uzağınızda oluyoruz.

Gelin saçınız için hazırlıklara başladığımızda öncelikle sizin zevkleriniz ve istekleriniz doğrultusunda hareket ettiğimizi bilmenizi istiyoruz. Düğün gününüzde farklı bir güzellikle davetlilerinizin karşısına çıkmak isterseniz renklendirme ve kesim konusunda son derece profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Saçlarınıza uyguladığımız her işlemde olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanarak, saçlarınızı yıpratmadan hazırlıklarınızı yapabiliyoruz. Gelin saçınızı yüz şeklinize, duvağınıza, düğün mekanınıza ve tarzınıza uygun olmasına çok özen gösteriyoruz. Saçlarınızda dilerseniz çeşit çeşit aksesuarlar kullanarak, gelin saçınıza farklı bir ışıltı katıyoruz.

Makeup artistlerimizle profesyonel makyaj uygulamanıza geçtiğimizde öncelikle yüz hatlarınızın güzelliğini ortaya çıkarmaya özen gösteriyoruz. Makyajınızda kullanacağımız araçların temizliği ve kozmetik ürünlerimizin saklanması konusunda da oldukça titiz davranıyoruz. Makyajınızın her aşamasında kalıcılığı yüksek ve kaliteli makyaj ürünleri kullanıyoruz. Bu sayede makyajınızın yüzünüzde daha uzun süre kalıcı olmasını sağlıyoruz.

Siz de düğün gününüzde güzelliğiniz konusunda işinizi şansa bırakmayıp, profesyonel dokunuşlarla ışıl ışıl bir güzelliğe sahip olmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir, Kuaför Bayram İzmir gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.