Kuaför Bayram

E-posta Gönder

 • Narlıdere, İzmir.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Kuaför Bayram Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Kuaför Bayram Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Bayram Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Bayram Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kuaför Bayram Hakkında

Müstakbel eşinizle yepyeni bir hayata merhaba diyeceğiniz düğün gününüzde, yenilenmiş ve eşsiz bir güzellikle mutluluğa “evet” demek istiyorsanız sizi Kuaför Bayram Narlıdere’ye davet ediyoruz.

Biz Kuaför Bayram Narlıdere olarak size kaliteli, güvenilir, güler yüzlü ve profesyonel hizmet sunuyoruz. Ekip üyelerimizin her biri eğitimli ve işini aşkla yapan üyelerden oluşuyor. Şimdiye kadar birçok gelinin en güzel günlerinde mutluluklarına ortak olup, muhteşem bir güzelliğe ulaşmalarını sağladık. Beraber çalıştığımız her müstakbel gelinden de elbette ki çok şey öğrendik. Edindiğimiz tecrübeler sayesinde düğün telaşınız içinde ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi doğru bir şekilde anlıyoruz. Size rahat edeceğiniz samimi bir ortam sunarak, her ihtiyacınızda bir bakış uzağınızda oluyoruz.

Gelin saçınız için hazırlıklara başladığımızda öncelikle sizin zevkleriniz ve istekleriniz doğrultusunda hareket ettiğimizi bilmenizi istiyoruz. Düğün gününüzde farklı bir güzellikle davetlilerinizin karşısına çıkmak isterseniz renklendirme ve kesim konusunda son derece profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Saçlarınıza uyguladığımız her işlemde olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanarak, saçlarınızı yıpratmadan hazırlıklarınızı yapabiliyoruz. Gelin saçınızı yüz şeklinize, duvağınıza, düğün mekanınıza ve tarzınıza uygun olmasına çok özen gösteriyoruz. Saçlarınızda dilerseniz çeşit çeşit aksesuarlar kullanarak, gelin saçınıza farklı bir ışıltı katıyoruz.

Makeup artistlerimizle profesyonel makyaj uygulamanıza geçtiğimizde öncelikle yüz hatlarınızın güzelliğini ortaya çıkarmaya özen gösteriyoruz. Makyajınızda kullanacağımız araçların temizliği ve kozmetik ürünlerimizin saklanması konusunda da oldukça titiz davranıyoruz. Makyajınızın her aşamasında kalıcılığı yüksek ve kaliteli makyaj ürünleri kullanıyoruz. Bu sayede makyajınızın yüzünüzde daha uzun süre kalıcı olmasını sağlıyoruz.

Siz de düğün gününüzde güzelliğiniz konusunda işinizi şansa bırakmayıp, profesyonel dokunuşlarla ışıl ışıl bir güzelliğe sahip olmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir, Kuaför Bayram İzmir gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.