Kuaför Ayşe Koç

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Kuaför Ayşe Koç Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Kuaför Ayşe Koç Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Kuaför Ayşe Koç Hakkında

Kuaför Ayşe Koç olarak gelin saçı ve makyajı konusunda profesyonel hizmetler sunan işletmemizi başarıyla yönetiyoruz. İzmir’de bulunan kuaförümüz, saç bakımı, gelin başı modelleri ve doğal gelin makyajı konusunda oldukça iddialı. Ekibimizle birlikte gelinlerimizin en özel günlerine eşlik ederek onları mükemmel bir görünüme hazırlamak için özenle çalışıyoruz. Müşteri odaklı yaklaşımımızla İzmir gelin kuaförleri listelerinde tercih edilen bir adres olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Deneyim

Kuaförümüz, uzman ekibi ile her geçen gün kendini geliştirmeye odaklanarak en eşsiz görünümünüze kavuşmanızı sağlıyor. Halihazırda cildinize işlenmiş olan güzelliği kaliteli ürünlerimiz, yepyeni atletlerimiz ile ikiye katlıyor, en güzel gününüzde inci gibi parlamanızı sağlıyoruz. Tecrübeli çalışanlarımız ve onların maharetli elleri ile bütün fotoğraflarınızda istediğiniz görünümü yakalayabilecek ve işletmemizden memnun ayrılacaksınız.

Hizmetler

Gelinlerimizin özel günlerinde görünümleri hakkında her türlü hizmeti sağlayarak eşsiz görünümlere kavuşmalarına yardımcı oluyor. Hizmetlerimizin başında ücretsiz provalarla şaç modelinizden emin olmanızı sağlamak geliyor. Mekanda veya evde hizmet veren işletmemiz, şehir dışında da hizmet sağlayarak gelinlerinin yanında olmayı sürdürüyor. Düğün günü yakınlarınıza da hizmet sunarak özel günlerinizi unutulmaz kılmayı hedefliyoruz.

Düğün tarihinden yaklaşık 4 hafta öncesinde iletişime geçerek randevu alabilir, bu sayede en iyi şekilde hazırlanmamızı sağlayabilirsiniz. Her bir gelin adayımız için en iyisini ortaya koymayı amaçlıyor, bu gayeyle çalışarak makyajınız ve saçınız hakkındaki bütün detayları en estetik görünümle donatıyoruz. İzmir gelin kuaförü listelerinde bulunan konumumuza yaraşır şekilde hizmetlerimizi geliştiriyoruz.

Saç / Makyaj Tarzı

Kuaförümüz, titizlikle seçilen ürünler ve güncel makyaj tekniklerini kullanarak müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmayı hedefliyor. Gelinlerin doğal güzelliklerini ön plana çıkaran, zarif ve sofistike makyaj modelleriyle dikkat çeken kuaför salonumuz, gelinleri için özel ve kişisel bir tarz oluşturarak onların özel günlerinde parlamalarını sağlıyor. Mükemmel bir işçilik ve profesyonel yaklaşımıyla Ayşe Koç, daima en iyisini ortaya koyarak bütün müşterilerini memnuniyetle ağırlıyor.

Kuaför Ayşe Koç ismiyle, gelin saçı ve makyajı konusunda öne çıkan bir güzellik salonuyuz. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, gelin adaylarının en özel günlerinde onları mükemmel bir görünümle karşılıyor, çeşitli hizmet seçenekleriyle gelinlerimizin doğal güzelliklerini ön plana çıkarıyoruz. İzmir’de gelin saçı için kuaför arayan gelin adaylarımız bizimle iletişime geçebilir ve “Ücretsiz Teklif Al” formumuzdan yararlanabilirler.

İletişim

  • Adres:

    İnönü Cad. No:438/A

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Kuaför Ayşe Koç Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.