Kuaför Atilla Kocabıyık

E-posta Gönder

 • Narlıdere, İzmir.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Kuaför Atilla Kocabıyık Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Kuaför Atilla Kocabıyık Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Atilla Kocabıyık Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Atilla Kocabıyık Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Kuaför Atilla Kocabıyık Hakkında

Biz Kuaför Atilla Kocabıyık olarak saç ve makyaj konusunda uzun süredir özenle ve kaliteden ödün vermeden Narlıdere’de hizmet sunuyoruz. İşimize duyduğumuz özenin sonucunda da düğün gününde mükemmel bir görüntüye kavuşmak isteyen gelinlerin ilk tercihi haline geldik. Şimdiye kadar pek çok gelini düğün günlerinde kusursuz bir görüntüye ulaştırdık ve salonumuzdan gülücüklerle uğurladık. Şimdi de sizin en özel gününüze sihirli dokunuşlarımızla güzellik katmak için sabırsızlanıyoruz..

Kuaför Atilla Kocabıyık İzmir gelin saçı ve makyajı konusunda oldukça profesyonel bir ekiple çalışıyor. Bu sayede salonumuzu tercih eden gelinlerin ihtiyaçlarını net bir şekilde anlayabiliyoruz. Öncelikle gelinlerimizin tüm isteklerini ve beklentilerini anlamaya oldukça önem veriyoruz. Yaptığımız her çalışmada sizin bu beklentilerinizin ötesine geçmek için hassasiyetle çalışıyoruz. Gelin saçı ve makyajınızda her ayrıntı içinize tam olarak sinene kadar çalışmaya devam ediyoruz.

Saçlarınızı hazırlarken saça zarar vermeyecek doğal içerikli ve kaliteli ürünler kullanmaya önem veriyoruz. Saç modelinizi yüz şeklinize, gelinlik modelinize ve düğün mekanınıza uygun olacak şekilde hazırlıyoruz. Dilerseniz saçlarınızda farklı aksesuarlar kullanarak çok daha ışıltılı veya renkli bir görüntü yakalayabiliyoruz. Son olarak saçlarınızın düğün gününüzde tüm coşkulu anlara rağmen bozulmadan kalması için kaliteli ve doğal görünümlü saç spreyleriyle iyice sabitliyoruz.

Saçlarınızı hazırladıktan sonra profesyonel make up artistlerimizle hazırlıklara başlıyoruz. Makyajınızın öncelikle yüz şeklinize ve hatlarınıza uygun olmasına çok önem veriyoruz. Profesyonel kontur uygulamalarıyla yüz hatlarınızı belirginleştirerek, beğenmediğiniz ufak tefek kusurlarınızı daha az görünür hale getiriyoruz. Makyajınızda kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanıyoruz. Bu sayede kusursuz güzelliğinizi düğün gününüz boyunca koruyabilmenizi sağlıyoruz.

Siz de kusursuz güzelliklerini ortaya çıkardığımız şanslı gelinlerden biri olmak için sayfanın yanında bulunan formu doldurarak, hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Kuaför Atilla Kocabıyık İzmir kuaför fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.