Kuaför Atilla Kocabıyık

E-posta Gönder

  • Narlıdere, İzmir.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Kuaför Atilla Kocabıyık Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Kuaför Atilla Kocabıyık Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Kuaför Atilla Kocabıyık Sık Sorulan Sorular

Kuaför Atilla Kocabıyık gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Kuaför Atilla Kocabıyık gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Kuaför Atilla Kocabıyık gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Kuaför Atilla Kocabıyık gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Kuaför Atilla Kocabıyık şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Kuaför Atilla Kocabıyık şehir dışında hizmet vermiyor.


Kuaför Atilla Kocabıyık ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kuaför Atilla Kocabıyık ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Kuaför Atilla Kocabıyık Hakkında

Biz Kuaför Atilla Kocabıyık olarak saç ve makyaj konusunda uzun süredir özenle ve kaliteden ödün vermeden Narlıdere’de hizmet sunuyoruz. İşimize duyduğumuz özenin sonucunda da düğün gününde mükemmel bir görüntüye kavuşmak isteyen gelinlerin ilk tercihi haline geldik. Şimdiye kadar pek çok gelini düğün günlerinde kusursuz bir görüntüye ulaştırdık ve salonumuzdan gülücüklerle uğurladık. Şimdi de sizin en özel gününüze sihirli dokunuşlarımızla güzellik katmak için sabırsızlanıyoruz..

Kuaför Atilla Kocabıyık İzmir gelin saçı ve makyajı konusunda oldukça profesyonel bir ekiple çalışıyor. Bu sayede salonumuzu tercih eden gelinlerin ihtiyaçlarını net bir şekilde anlayabiliyoruz. Öncelikle gelinlerimizin tüm isteklerini ve beklentilerini anlamaya oldukça önem veriyoruz. Yaptığımız her çalışmada sizin bu beklentilerinizin ötesine geçmek için hassasiyetle çalışıyoruz. Gelin saçı ve makyajınızda her ayrıntı içinize tam olarak sinene kadar çalışmaya devam ediyoruz.

Saçlarınızı hazırlarken saça zarar vermeyecek doğal içerikli ve kaliteli ürünler kullanmaya önem veriyoruz. Saç modelinizi yüz şeklinize, gelinlik modelinize ve düğün mekanınıza uygun olacak şekilde hazırlıyoruz. Dilerseniz saçlarınızda farklı aksesuarlar kullanarak çok daha ışıltılı veya renkli bir görüntü yakalayabiliyoruz. Son olarak saçlarınızın düğün gününüzde tüm coşkulu anlara rağmen bozulmadan kalması için kaliteli ve doğal görünümlü saç spreyleriyle iyice sabitliyoruz.

Saçlarınızı hazırladıktan sonra profesyonel make up artistlerimizle hazırlıklara başlıyoruz. Makyajınızın öncelikle yüz şeklinize ve hatlarınıza uygun olmasına çok önem veriyoruz. Profesyonel kontur uygulamalarıyla yüz hatlarınızı belirginleştirerek, beğenmediğiniz ufak tefek kusurlarınızı daha az görünür hale getiriyoruz. Makyajınızda kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanıyoruz. Bu sayede kusursuz güzelliğinizi düğün gününüz boyunca koruyabilmenizi sağlıyoruz.

Siz de kusursuz güzelliklerini ortaya çıkardığımız şanslı gelinlerden biri olmak için sayfanın yanında bulunan formu doldurarak, hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Kuaför Atilla Kocabıyık İzmir kuaför fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.