Gelin Saçı ve Makyajı İzmir

Kemal & Mustafa Kuaför

 • Min. Fiyat
  7.500-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Yetkilisi

Kemal & Mustafa Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
7.500-10.000 TL

Kemal & Mustafa Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet
Düğün günü gelinin yakınlarına da hizmet veriyor musunuz?
Evet

Kemal & Mustafa Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

Kemal & Mustafa Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kemal & Mustafa Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Kemal & Mustafa Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Kemal & Mustafa Kuaför şehir dışında hizmet veriyor.

Kemal & Mustafa Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Kemal & Mustafa Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde ağda, el / ayak masaj, manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.

Kemal & Mustafa Kuaför düğün günü kaç kişiye kadar hizmet verebilmektedir?

Kemal & Mustafa Kuaför düğün günü 10 kişiye kadar hizmet verebilmektedir.

Kemal & Mustafa Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Kemal & Mustafa Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 7.500-10.000 TL aralığındadır.

Kemal & Mustafa Kuaför Hakkında

İzmir’de saç ve makyaj hizmetini almak isteyen gelin adaylarının adresi Kemal Mustafa Kuaför, ayrıcalıklı imkânları, profesyonel ekibi ve tecrübesi ile Balçova’da hizmetinizde! 40 yılı aşkın bir meslek hayatına sayısız deneyim sığdıran, memnuniyet ve kaliteyi ön planda tutarak hizmet veren Kemal Mustafa Kuaför, kurumsal bir marka olmanın sorumluluğunu da en iyi şekilde taşıyor. Meslek hayatına ve markanın oluşmasına dair kısa bir bilgilendirme yapmak gerekirse;

Açıldığımız ilk günden beri hep daha iyiyi hedefliyor, sürekli büyümeyi ve gelişmeyi amaçlıyoruz. Kurulduğumuz 1983 yılıyla birlikte misafirlerimizi ağırlamaya başladık. 8 yıl boyunca misafirlerimizi başarıyla ağırladık, hayallerine eriştik. 8 yılın sonunda daha büyük bir salona geçtik. 1 sene sonrasında Karşıyaka’da 2. Salonumuzu açtık. Sektörde adımızı duyurmaya ve gelin adaylarımızın ilk tercihleri arasında yer almaya başladıktan sonra 1999 yılında Bostanlı’da 3. Salonumuzu faaliyete soktuk. Kalite standardımızı sürekli artırmak, yenilikçi anlayışımız ile en yeni trend ve konseptleri yakından takip etmek bizi sektörün öncüsü yaptı. 2000 yılında ise Çeşme Sheraton Otel’de 4. Salonumuzu açtık.

Salonumuzda konuklarımızı ağırlamanın yanı sıra çok daha önemli ve büyük sorumluluklarımızın olduğunu belirtmek istiyoruz. Mesela; her yıl kendi imajlarımızı yaratıyor ve o senenin moda akımlarını meslektaşlarımız ve modellerimize yorumluyoruz. Bununla birlikte büyük organizasyonlarda elçi kuaför olarak her sene meslektaşlarımızı bilgilendiriyoruz. Rutin olarak katıldığımız yurt içi ve yurt dışı fuarlar, forumlar ve eğitimlerde bilgi birikimlerimizi paylaşıyoruz. Aynı zamanda senede iki kere Paris’te düzenlenen moda ve koleksiyon şovlarına katılıyor ve uluslararası modayı yakından takip ediyoruz. Salonumuzda gelin adaylarımıza geniş bir portföy ve model seçeneği sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Oldukça merkezi bir konumda yer alan kuaför salonumuza pek çok toplu taşıma aracıyla rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Otobüslerin ve dolmuşların önümüzden geçiyor, özel araçlarınız için ise otopark imkânımız bulunuyor. Salon içi sağladığımız avantajların yanı sıra salon dışı imkânlarımız ile de İzmir’deki kuaförünüz olmak için sabırsızlanıyoruz!

Daha detaylı bilgi almak ve Kemal Mustafa Kuaför fiyatlarını öğrenmek isteyen herkesi sayfanın yanında bulunan formu doldurmaya ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanmaya davet ediyoruz. Bize kolayca ulaşın, hayallerinizi gerçekleştirmek için hazırlık ve planlara en kısa sürede başlayalım!

İletişim

 • Adres::

  Mithatpaşa cd. no:217 Korutürk mh. Balçova / İzmir - Menderes mh. Rıza Ertan cd. No:104 Alaçatı / İzmir

 • Haritadaki Konumu

  Kemal & Mustafa Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.