Karamel Kuaför

E-posta Gönder

  • Menemen, İzmir.

Ekiple Tanışın

Karamel Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Karamel Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Karamel Kuaför Sık Sorulan Sorular

Karamel Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Karamel Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Karamel Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Karamel Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Karamel Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Karamel Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Karamel Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Karamel Kuaför ile 3 hafta önce iletişime geçilmeli.

Karamel Kuaför Hakkında

Kendinizi en özel hissedeceğiniz günlerin başında gelen düğün gününüz için profesyonel bir desteğe mi ihtiyacınız var? Saçınız ve makyajınız için tecrübelerimizi sizinle paylaşmak ve göz kamaştırmanızı sağlamak için Menemen’de faaliyetteyiz! Karamel Kuaför olarak bugüne kadar sayısız gelin adayımızın yüzündeki tebessüm sebebi olduk. Bir diğer gelin adayımız neden siz olmayasınız?

İstek ve ihtiyaçlarınız bizim için çok önemli! Bu önemli günde nasıl bir gelin olmak istediğinizi dinliyor, hizmetlerimizi bu doğrultuda sunuyoruz. Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak için en yeni trendleri ve son yıllarda popüler olan modelleri salonumuzda uyguluyoruz. Sadece saç ve makyaj olarak bakmıyor, gelinliğiniz, düğün konseptiniz ve düğün mekanınızla da uyumlu olmasına dikkat ediyoruz. Menemen kuaförleri arasında da bu bakış açımız ile farklılaşıyor, gelin adaylarımızın ilk tercihleri arasında yer alıyoruz.

Saç ve makyajın gelinin tarzıyla, zevkleriyle ve gelinliğiyle uyumlu olması gerekiyor. Bu yüzden önce sizi yakından tanıyor, bu detayları öğreniyoruz. Sonrasında ise saç yapınızı, saç uzunluğunuzu, saç renginizi, yüz hatlarınızı, ten renginizi ve göz renginizi ön planda tutarak model önerilerinde bulunuyoruz.

Kesim, renklendirme, ombre, sombre, perma, röfle, balyaj, fön ve bunun gibi pek çok işlemde uzmanlığımız bulunuyor. Bugüne kadar salonumuzda ağırladığımız sayısız misafirimizin değişimlerinde önemli bir rol oynadık. Aldığımız eğitimler ve sahip olduğumuz bilgi birikimleri ile güzelliğinizde bizim de bir imzamız olsun istiyoruz. Tarzınızı en iyi şekilde yansıtmak için doğru yerdesiniz!

Uygun fiyatlarımız sayesinde de memnuniyetinizi sağlayacağımızdan eminiz. Çeşitli dönemlerde yaptığımız kampanyalar ile zevkinize hitap etmemizin yanı sıra cebinize de hitap edebiliyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Kasımpaşa Mah. Paşa Türbe Sok. No:1/A Menemen/İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.