Karamel Kuaför

E-posta Gönder

 • Menemen, İzmir.

Ekiple Tanışın

Karamel Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Karamel Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Karamel Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Karamel Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Karamel Kuaför Hakkında

Kendinizi en özel hissedeceğiniz günlerin başında gelen düğün gününüz için profesyonel bir desteğe mi ihtiyacınız var? Saçınız ve makyajınız için tecrübelerimizi sizinle paylaşmak ve göz kamaştırmanızı sağlamak için Menemen’de faaliyetteyiz! Karamel Kuaför olarak bugüne kadar sayısız gelin adayımızın yüzündeki tebessüm sebebi olduk. Bir diğer gelin adayımız neden siz olmayasınız?

İstek ve ihtiyaçlarınız bizim için çok önemli! Bu önemli günde nasıl bir gelin olmak istediğinizi dinliyor, hizmetlerimizi bu doğrultuda sunuyoruz. Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak için en yeni trendleri ve son yıllarda popüler olan modelleri salonumuzda uyguluyoruz. Sadece saç ve makyaj olarak bakmıyor, gelinliğiniz, düğün konseptiniz ve düğün mekanınızla da uyumlu olmasına dikkat ediyoruz. Menemen kuaförleri arasında da bu bakış açımız ile farklılaşıyor, gelin adaylarımızın ilk tercihleri arasında yer alıyoruz.

Saç ve makyajın gelinin tarzıyla, zevkleriyle ve gelinliğiyle uyumlu olması gerekiyor. Bu yüzden önce sizi yakından tanıyor, bu detayları öğreniyoruz. Sonrasında ise saç yapınızı, saç uzunluğunuzu, saç renginizi, yüz hatlarınızı, ten renginizi ve göz renginizi ön planda tutarak model önerilerinde bulunuyoruz.

Kesim, renklendirme, ombre, sombre, perma, röfle, balyaj, fön ve bunun gibi pek çok işlemde uzmanlığımız bulunuyor. Bugüne kadar salonumuzda ağırladığımız sayısız misafirimizin değişimlerinde önemli bir rol oynadık. Aldığımız eğitimler ve sahip olduğumuz bilgi birikimleri ile güzelliğinizde bizim de bir imzamız olsun istiyoruz. Tarzınızı en iyi şekilde yansıtmak için doğru yerdesiniz!

Uygun fiyatlarımız sayesinde de memnuniyetinizi sağlayacağımızdan eminiz. Çeşitli dönemlerde yaptığımız kampanyalar ile zevkinize hitap etmemizin yanı sıra cebinize de hitap edebiliyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Kasımpaşa Mah. Paşa Türbe Sok. No:1/A Menemen/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.