İzmir Kuaför Seferihisar

E-posta Gönder

 • Seferihisar, İzmir.

Ekiple Tanışın

İzmir Kuaför Seferihisar Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

İzmir Kuaför Seferihisar Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

İzmir Kuaför Seferihisar Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

İzmir Kuaför Seferihisar Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

İzmir Kuaför Seferihisar Hakkında

Bir gelinin kusursuz görünmesi için hiçbir detayın atlanmaması, her konuda en iyisinin sunulması gerekir. Saç ve makyajınızın esas olduğu fakat diğer bakım işlemleriyle de güzelliğinizin ortaya çıkarıldığı salonumuzda profesyonel bir hizmet almaya hazır mısınız? İzmir Kuaför olarak Seferihisar’da faaliyet gösteriyor, kalitemize yakından şahit olmak isteyen herkesi salonumuza bekliyoruz.

Faaliyet göstermeye başladığımız günden beri istek ve ihtiyaçlarınıza öncelik veriyor, nasıl bir gelin olmak istediğinizi öğreniyoruz. Bugünün sizin için en özel gün olduğunun bilinciyle çalışıyor, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için aklınızdaki modelleri uygulamayı ön planda tutuyoruz. Eğer saç ve makyaj modelinizi belirlemediyseniz tarzınıza, gelinliğinize, düğün mekanınıza ve düğün konseptinize uygun olacak önerilerde bulunuyoruz. Bu özelliğimiz ile Seferihisar kuaförleri arasında da farklılaşıyor, gelin adaylarının ilk tercihleri arasında yer alıyoruz.

Hizmetlerimizi saçınız ve makyajınızla sınırlamıyor, pek çok bakım işlemleri ile güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz.

- Microblading ve kaş kontörü gibi hizmetler için aldığımız uzmanlığı en iyi şekilde uygulayacağımızdan emin olabilirsiniz.

- Saçlarınız için keratin bakım yapıyoruz. Keratin yüklemesini yaparken sağlık ve kalite onaylı bitkisel ilaçlar kullanıyor, saçlarınızız parlak ve canlı görünmesini sağlıyoruz.

- Cildiniz için ise vapazon gibi teknolojik ekipmanlar kullanıyoruz. Yüzünüzün daha parlak ve pürüzsüz yüzler ortaya çıkarmak için gereken ne varsa yapıyor, yapacağımız makyajı düğününüzün sonuna kadar bozulmadan kalmasını sağlıyoruz. 3’lü seans ile çok daha kesin çözümler alabilirsiniz.

- Manikür, pedikür ve kalıcı oje gibi işlemlerimiz ile de sizi tepeden tırnağa göz kamaştırıcı bir görünüme kavuşturuyoruz. Hayatınızdaki bu özel günde tüm hayran bakışlar üstünüzde olacak, emin olabilirsiniz.

Eğer bu imkanlarımızdan yararlanmak ve hakkımızda daha çok şey öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Cumhuriyer Cad. Mesiralanı Meydanı Ürkmez Pazar Yeri Çarşısı Seferihisar/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.