Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

İnter Kuaför Hakkında

İnter Kuaför, hayatınızın en özel gününde güzelliğinizi doruklarda yaşamanız için mükemmel bir deneyim sunuyor. Saç ve makyaj konusundaki uzmanlıklarıyla, gelin adaylarına ışık saçmalarını sağlayan bir numaralı tercih haline geliyoruz. Sadece trendleri yakından takip etmekle kalmayıp, zaman zaman trend öncüsü rolü üstlenerek, brushlight, facelight, sunkissed gibi farklı renklendirme tekniklerini ombreye eşsiz yorumlarla buluşturuyoruz. Sahip oldukları desert rose, toffee brown gibi özel renk karışımları sektörde birçok yeniliğin öncüsü olarak İzmir gelin saçı ve makyajında fark yaratıyoruz.

Deneyim

Ben Ramazan Gören, kuaförlük serüvenime tam 1996 yılında başladım ve o günden bu yana işime olan tutkum ve özverimle her zaman ileriye yönelik adımlar atmaktayım. 2009 yılında profesyonel bir ekiple birlikte kurduğum İnter Kuaför, kaliteli hizmet anlayışımız ve yenilikçi yaklaşımlarımızla gençlerin ilgisini çeken başarılı bir marka haline geldi. Kariyerim boyunca sürekli olarak kendimi geliştirme çabası içinde oldum ve bu sayede gelinlerimizin en özel günlerinde hayallerindeki güzelliğe kavuşmalarını sağlıyoruz.

Hizmetler

Gelin saçınızı tasarlamadan önce, bizim için en önemli adım sizin isteklerinizi, gelinlik modelinizi ve düğün konseptinizi öğrenmek oluyor. Gelin saçınızın, düğününüz boyunca dayanıklı ve güzel kalması da bizim için çok önemlidir. Özel gününüzde doyasıya eğlenmenize odaklanmanız için saçlarınızın güzelliğini korumak için yüksek kaliteli ve doğal görünümlü sabitleyiciler kullanıyoruz. Bu sayede saçlarınızın şekli ve stilini, uzun ve keyifli düğün gününüz boyunca korumanızı sağlıyoruz.

Saçlarınızı hazırladıktan sonra, gelinliğinize ve tarzınıza uygun makyaj uygulamamızla güzelliğinizi tamamlayarak, sizi büyüleyici bir gelin yapmak için kolları sıvıyoruz. Makyajın, gelinliğinizle, düğün mekanınızla ve en önemlisi yüz şeklinizle uyumlu olması büyük önem taşır. Düğün gününüzde makyajınızın gün boyu taze ve canlı kalması için kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri tercih ediyoruz. Dans ederken, gülümsediğinizde ve mutluluktan yanaklarınızın pembelendiği anlarda bile makyajınızın güzellikten ödün vermemesi için özel ürünlerle çalışıyoruz.

Saç / Makyaj Tarzı

Danışma sürecimizde, gelin saçınızın, gelinlik modelinizle ve düğün konseptinizle mükemmel bir uyum içinde olmasını sağlamak amacıyla titizlikle çalışıyoruz. Her detayı dikkate alarak, sizin hayalinizdeki gelin saçını ortaya çıkarmak için hazırlıklara başlıyoruz. Gelin saçınızın tasarımında doğal ve zarif su dalgalarından, ihtişamlı topuzlara kadar her tarza uygun saç modellerini uygulama becerisiyle İzmir gelin makyajının bir numaralı ismi oluyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyeti ve güvenine verdiğimiz öncelikle İzmir gelin kuaförleri arasında vazgeçilmez bir yere sahip oluyoruz. Gelecekte de sektördeki yeniliklere öncülük etmeyi ve her gelin adayının hayallerini gerçeğe dönüştürmeye devam etmeyi hedefliyoruz. İnter Kuaför iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir veya “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurup butona tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Mithatpaşa Cad. No:884 Vali Konağı Karşısı Mert Çiçeğin Yanı

  • Haritadaki Konumu

    İnter Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.