Hilal Kuaför

E-posta Gönder

 • Buca, İzmir.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Hilal Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Hilal Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Hilal Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Hilal Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Hilal Kuaför Hakkında

İşini seven kadınlar olarak kendini seven ve kişisel bakımına değer veren kadınlar için çalışıyoruz. Kuaför Hilal ekibi olarak biz bir aileyiz ve salonumuzu bu içtenlikle işletiyoruz. Çok uzun yıllardır kuaförlük sektöründe faaliyet gösteriyor, bulunduğumuz konum itibariyle İzmir Buca kuaför salonları arasında yer alıyoruz. 7’den 70’e tüm kadınlara hizmet edebildiğimiz salonumuzda saç ve makyaj başta olmak üzere pek çok işlemi yerine getirebiliyoruz. Ancak bu metni okuma sebebinizden dolayı bir konu özelinde daha detaylı bilgi vermek istiyoruz.

Hilal Kuaför olarak salonumuzda özel gün ve gecelere katılacak olan kadınların hazırlıklarını üstleniyoruz. Düğünler, kına geceleri, söz ve nişan merasimleri, mezuniyet baloları, partiler, davetler, etkinlikler ve benzeri pek çok önemli gün için yapılacak organizasyonlara özenli bir görünümle katılmak isteyenler tarafından çokça tercih ediliyoruz. Bunlar arasında en çok da gelinlerimiz yer alıyor, düğün veya kına gibi günlerinde onları salonumuzda ağırlamayı çok seviyoruz çünkü heyecanlarını paylaşmak bizim için de mutluluk verici.

Hayatını birleştirme yolunda adım atmış çiftlerin gelin ve damat olarak en mutlu günlerinde yapmaları gereken hazırlıklar malum, biz de Hilal Kuaför olarak üzerimize düşen görevi gelinlerimiz için yapıyoruz. Onları en iyi şekilde ağırlıyor, sahip oldukları stresten uzak tutuyor ve tam vaktinde hazırlayarak törenlerine uğurluyoruz. Düğün konseptleri, mekanları ve gelinlik modeline uygun şekilde saç ve makyajlarını yapıyor, kendilerine en çok yakışan ve hayal ettikleri görünüme kavuşabilmeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Saç tasarımının da makyajın da gelinimizin tam istediği gibi olmasına özen gösterdiğimiz kadar kalıcı olup gün boyu o görünümün sabit kalmasını da sağlıyoruz.

İzmir Buca en iyi kuaförleri arasında seçim yapmaya çalışıyorsanız doğru yerdesiniz, yandaki formu doldurarak bize hemen ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.