Gürkan & Ahmet Kuaför

E-posta Gönder

 • Konak, İzmir.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Gürkan & Ahmet Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Gürkan & Ahmet Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Gürkan & Ahmet Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Gürkan & Ahmet Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Gürkan & Ahmet Kuaför Hakkında

Her şeyin mükemmel olmasını istediğiniz düğün gününüzde en güzel halinizle davetlilerinizin karşısına çıkıp, tüm hayran bakışları üzerinize toplamak istiyorsanız, Gürkan & Ahmet Kuaför İzmir hizmetinizde.

Gelin saçınız ve makyajınız düğün gününüzde güzelliğinizi ortaya çıkaran ve gelinliğinizin güzelliğini tamamlayan en önemli unsurdur. Biz Gürkan & Ahmet Kuaför olarak alanında uzman ekip arkadaşlarımız ve işimize duyduğumuz tutkuyla gelin hazırlıklarınızda size kusursuz bir hizmet sunuyoruz.

Ekibimizle birlikte her gün kendimizi bir adım ileri taşımak ve sektörümüze değer katmak için durmaksızın çalışıyoruz. Alanımızla ilgili düzenli olarak eğitimler alarak kendimizi geliştiriyor, kuaför alanındaki son trendleri yakından takip edip başarılı bir şekilde uyguluyoruz.

Size her zaman en kaliteli hizmeti sunabilmek için hazırlıklarınız boyunca kullandığımız ürünler konusunda da oldukça titiz davranıyoruz. Salonumuzda sadece en güvendiğimiz seçkin markaların ürünleri ile çalışmaya özen gösteriyoruz. Profesyonel ellerde kaliteli ürünlerle yapılan hazırlıklarınızda ortaya çıkan sonuçlar kaçınılmaz olarak mükemmel oluyor. Özenle hazırlanmış bu güzelliğinizi düğün gününüz boyunca korumanız için de kaliteli saç sabitleyiciler kullanıyor, makyaj uygulamanızı yüzünüzde daha uzun süre kalıcı olacak kaliteli ürünlerle yapıyoruz.

Gelin saçınızı hazırlarken gelinlik modeliniz, duvağınız, düğün konseptinize, yüz şekliniz gibi birçok faktöre dikkat ediyor, bu faktörleri iyi bir şekilde analiz ederek sizi en güzel görüntüye ulaştıracak gelin saçını ve makyajını tasarlıyoruz. Elbette ki hazırlıklarınız boyunca sizin istekleriniz ve görüşleriniz doğrultusunda hareket etmeye özen gösteriyoruz.

Gelin makyajınız için hazırlıklara geçtiğimizde profesyonel make up artistlerimiz ile yüz hatlarınızın güzelliğini ortaya çıkaracak adımlar atmaya özen gösteriyoruz. Baz uygulamasından kontur uygulamasına kadar son derece profesyonel bir hizmet veriyoruz.

Siz de düğün gününüzde güzelliğinizi profesyonel ellere teslim edip, muhteşem bir güzelliğe ulaşmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Gürkan & Ahmet İzmir kuaför fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.