Gülfiye Kuaför

E-posta Gönder

  • Bornova, İzmir.

Ekiple Tanışın

Gülfiye Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Gülfiye Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Gülfiye Kuaför Sık Sorulan Sorular

Gülfiye Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Gülfiye Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Gülfiye Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Gülfiye Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Gülfiye Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Gülfiye Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Gülfiye Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Gülfiye Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Gülfiye Kuaför Hakkında

Düğün, nişan, kına gecesi gibi özel günlerinizde veya dış mekan fotoğraf çekimlerinizde güzelliğinizi emanet edeceğiniz uzman bir ekip arıyorsanız, Gülfiye Kuaför ailemize dahil olan gelin adaylarımızdan biri de siz olabilirsiniz. Bir daha yaşanması imkansız olan değerli günlerinizde memnuniyetinizi kazanmak için isteklerinize önem veriyor, salonumuzdan mutlu bir şekilde ayrılmanızı sağlıyoruz.

İzmir gelin saçı konusunda uzmanız çünkü değişen trendlere göre kendimizi sürekli geliştirdik ve en önemlisi birçok gelin adayı ile çalışma fırsatı bulduk. Bu süreçte her birinin bize çok şey kattığını, bakış açımızı değiştirdiklerini, saç modeli alternatiflerimizi arttırdıklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu nedenle hayallerinizi sınırlandırmadan, aklınızdaki saç modelini bizimle paylaşabilirsiniz.

Böylesine değerli bir hazırlık süresinde zaman çok hızlı geçer. Düğün günü gelip çattığında ferah salonumuzda karşılıyoruz sizi belirlediğimiz saatte. İlk olarak beklentilerinizi öğrenmeye çalışıyor, aklınızdaki gelin saçını tarzınıza göre yorumluyoruz. Model seçimi sırasında kararsızlık yaşayan gelin adaylarımıza tecrübelerimiz ışığında tavsiyeler vermeyi de ihmal etmiyoruz. Gelinliğinizin yaka modeline ve düğün konseptinize göre topuz veya açık saç tasarımlarımızdan örnekler gösteriyoruz. ''İşte tam da istediğim model!’’ diyene kadar karar verme süreci devam ediyor çünkü tamamen içinize sinen bir görünüme sahip olmanız, uygulamalarımızdan sonra herhangi bir pişmanlık yaşamamanız bizim için önemli.

Göz kamaştırmanızı sağlayacak diğer bir detay olan makyajınızı yaparken yüz hatlarınızı değerlendiriyor hem zarif hem de doğal bir son görünüm için titiz çalışıyoruz. Cilt kusurlarınızı dünyaca ünlü markaların kaliteli ve sağlık açısından onaylı ürünlerle kapatıyoruz. Bu nedenle aklınızda soru işareti olmadan güzelliğinizi bize emanet edebilirsiniz.

Bornova kuaförleri arasında kimi seçeceğinize bir türlü karar veremiyorsanız, bizimle yüz yüze görüşmeden ve fiyat teklifleri almadan kararınızı vermeyin! Bize hemen ulaşmanızı sağlayacak iletişim formu sayfanın sağ üst köşesinde doldurulmayı bekliyor!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.