Gelin Rüyası

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Gelin Rüyası Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Gelin Rüyası Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Gelin Rüyası Sık Sorulan Sorular

Gelin Rüyası gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Gelin Rüyası gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Gelin Rüyası düğün günü kaç kişiye kadar hizmet verebilmektedir?

Gelin Rüyası düğün günü 10 kişiye kadar hizmet verebilmektedir.


Gelin Rüyası gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Gelin Rüyası gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, takma kirpik, el / ayak masaj, ağda hizmetlerini vermektedir.


Gelin Rüyası şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Gelin Rüyası şehir dışında hizmet veriyor.


Gelin Rüyası ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Gelin Rüyası ile 2 hafta önce iletişime geçilmeli.

Tüm Sorular

Gelin Rüyası Hakkında

Düğün gününüzde sizi kusursuz gösterecek detayların başında saçınız ve makyajınız geliyor. Gelinliğinizle uyumlu bir şekilde görünmeniz ve geceye damganızı vurmanız için kusursuz bir hizmet almanız ve uzman bir kadroyla çalışmanız gerektiğini düşünüyoruz. İşte bu yüzden sizlere, uzun zamandır bu konuda eğitim almış ve sayısız gelin adayını ağırlamış işletmemizi salonumuzu tanıtmak istiyoruz. Gelin Rüyası, İzmir’in Karşıyaka ilçesinde siz değerli misafirlerimizi konuk etmek için hazır!

Saçınız ve makyajınız konusunda ilk önem verdiğimiz konu; sizin istek ve fikirlerinizi dinleyerek bunları uygulamak. Hayal ettiğiniz gelin olmanız için istediğiniz her ayrıntının üzerinde duruyoruz. Eğer aklınızda herhangi bir model ve fikir yoksa sakın kaygılanmayın! Bu durumlarda da bizimle birlikte çalışan ve en yeni trendleri takip eden ekibimizin sunduğu modeller arasından birini seçebiliyorsunuz. Tabii ki bu saç modellerini ve makyaj seçeneklerini sunarken saçınızın yapısına, uzunluğuna, yüz şeklinize, göz renginize, duvağınıza hatta ve hatta gelinliğinize bile önem veriyoruz. Bir bütün olarak göz alıcı görünmenizi amaçlıyoruz.

Saç modelinize ve makyajınıza karar verdikten sonra hazırlıklara ve çalışmalara geçiyoruz. Bu süreçte salonumuzda tamamen gelin adayımızla ilgileniyor, tüm ekibimiz ile her ayrıntı için seferber oluyoruz. İstemediğiniz ve içinize sinmeyen bir işlem olursa baştan çalışıyor, bu süreci tamamen sizin isteğinize göre yönetiyoruz. İzmir’deki kuaförler arasında adımızı duyurmamızın başlıca sebeplerinden biri de bu; Verdiğimiz tüm hizmetlerde buradan tamamıyla mutlu ayrılmanızı sağlıyoruz.

Saçınız ve makyajınızı tamamladıktan sonra ekstra hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Ağda, manikür, pedikür, takma kirpik ve el – ayak masajını profesyonel bir şekilde sunabiliyoruz. Tüm bu işlemler sonunda düğününüz için hazır, göz alıcı bir gelin olacağınızdan eminiz!

Bu bilgiler doğrultusunda salonumuzu tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanabilir, bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    ATAKENT MAHALLESİ CAHER DUDAYEV BULVARI 132/B KARŞIYAKA - İZMİR

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Gelin Rüyası Yol Haritası

Gelin Rüyası Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Merve & Onur

Düğün Tarihi: 18.06.2019


Girdiğim andan itibaren güler yüzünüz ve ilginizle, saçım ve makyajımla muhteşem bir gece geçirmemi sağladınız. Teşekkürler HAN PRİME ekibi :)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.