Gamze Kuaför ve Güzellik Salonu

E-posta Gönder

 • Kemalpaşa, İzmir.

Ekiple Tanışın

Gamze Kuaför ve Güzellik Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Gamze Kuaför ve Güzellik Salonu Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Gamze Kuaför ve Güzellik Salonu Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Gamze Kuaför ve Güzellik Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Gamze Kuaför ve Güzellik Salonu Hakkında

Müstakbel eşinizle mutluluğa yeni bir kapı aralayacağınız düğün gününüzde her detayın kusursuz olmasını istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle yeni hayatınıza merhaba diyeceğiniz bu çok özel gününüzde sizin de yenilenmiş ve kusursuz bir güzellikle davetlilerinizin karşısına çıkmanız için Gamze Kuaför Güzellik Salonu olarak size her anlamda profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

Şimdiye kadar birçok müstakbel gelinin en özel günlerinde mutluluklarına ortak olup, onları salonumuzdan gülücükler saçarak uğurladık. Yanı gelin saçı ve makyajı konusunda oldukça tecrübeliyiz diyebiliriz. Bu tecrübelerimizden ve müşterilerimizden aldığımız iyi referanslardan aldığımız güçle kendimizi daima bir adım ileri taşımak için özenle çalışıyoruz. Düğün hazırlıklarının ne kadar telaşlı olabileceğini biliyoruz. Bu nedenle ihtiyaçlarınızı iyi bir şekilde anlayarak, size salonumuzda rahat edeceğiniz samimi bir ortam sunuyoruz.

Salonumuzda çalışan her bir ekip arkadaşımız alanında eğitim almış profesyonel üyelerden oluşuyor. Alanımızda kendimizi her zaman daha ileri taşımak için de düzenli olarak eğitimler alıyoruz ve son trendleri yakından takip etmeye özen gösteriyoruz.

Salonumuzda profesyonel saç ve türban tasarım hizmetleri sunuyoruz. Hazırlıklarımıza başlamadan önce yüz şeklinizi, gelinlik modelinizi, düğün mekanınızı, tarzınızı ve duvağınızı iyi bir şekilde analiz etmeye özen gösteriyoruz. Bu sayede sizi bir bütün olarak en güzel görüntüye ulaştıracak tasarımları hazırlayabiliyoruz.

Profesyonel makyaj uygulamanıza geçtiğimizde ise kontur uygulamasından göz makyajına kadar yüz hatlarınıza uygun bir makyaj yapmaya özen gösteriyoruz. Makyajınızın her aşamasında kalıcılığı yüksek ve kaliteli makyaj ürünleri kullanıyoruz. Bu sayede makyajınızın yüzünüzde pürüzsüz ve daha uzun süre kalıcı olmasını sağlıyoruz.

Siz de düğün gününüzde eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkarmamızı istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir, Gamze Kuaför ve Güzellik Salonu İzmir gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Mehmet Akif Ersoy, 207. Sk., 35730 Kemalpaşa/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.