Fatoş Kuaför Bayraklı

E-posta Gönder

 • Bayraklı, İzmir.

Ekiple Tanışın

Fatoş Kuaför Bayraklı Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Fatoş Kuaför Bayraklı Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Fatoş Kuaför Bayraklı Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Fatoş Kuaför Bayraklı Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Fatoş Kuaför Bayraklı Hakkında

Saç ve makyajınızın gelinliğiniz ile birlikte en önemli detayların başında geldiğini biliyoruz. Düğününüzde kusursuz görünmek istiyorsanız, saçınız ve makyajınızla büyülemelisiniz. Önemi bu denli büyük bir hizmet için tecrübesini ve uzmanlığını kanıtlamış bir salon tercih etmek isterseniz Fatoş Kuaför çok doğru bir tercih olacaktır! Neden mi?

Bu sektörde faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden beri Bayraklı’da önde gelen kuaförlerden biri olmayı hedefliyoruz. Bunun için de yenilikçi bir hizmet anlayışıyla çalışıyor, sektörü, en yeni trendleri ve değişen modayı yakından takip ediyoruz. Bu konumda kalmanın, buraya gelmekten çok daha zor olduğunu biliyor, bu yüzden kalite standardımızı her geçen gün artırıyoruz.

Bizi Bayraklı kuaförlerinden farklı kılan en önemli özelliğimiz; saçınız ve makyajınız için tamamen istek ve ihtiyaçlarınıza odaklanıyoruz. Nasıl bir gelin olmak istediğiniz, tarzınızı ve zevklerinizi öğreniyor, kısacası sizi yakından tanımak istiyoruz. Bu sayede model önerilerinde bulunurken size hitap etmeyi ve yansıtmayı da sağlamış oluyoruz.

Saçınızın yapısı, uzunluğu ve rengi saç tasarımınızda önemli bir rol oynuyor. Dalgalı, düz, kıvırcık ya da kısa saçlar için birbirinden farklı teknikler uyguluyoruz. Koyu renk saçlar için topuz ya da örgü modellerini önerirken sarı ya da kumral tonları için dağınık ve doğal bir görünüm tavsiye ediyoruz. Makyajınız için ise göz renginiz, ten renginiz ve yüz hatlarınız belirleyici unsurlar oluyor. Bilgi birikimlerimiz ve tecrübelerimize güvenebilir, salonumuzda beklentinizin bile üstünde bir hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Düğünlerin genellikle hafta sonları tercih edildiğinin bilincindeyiz. Bu yüzden cumartesi ve pazar günleri kapılarımızı siz değerli gelin adaylarımıza açıyoruz. Yalnızca perşembe günleri kapalıyız.

Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenmek isterseniz yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak. Gelin, güzelliğinizi birlikte keşfedelim!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.