Fatih Kurtar Kuaför

E-posta Gönder

 • Kemalpaşa, İzmir.

Ekiple Tanışın

Fatih Kurtar Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Fatih Kurtar Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Fatih Kurtar Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Fatih Kurtar Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Fatih Kurtar Kuaför Hakkında

İzmir Kemalpaşa’da hizmet veren Fatih Kurtar Kuaför, sizi düğün gününüze en güzel şekilde hazırlıyor. Şimdiye kadar birçok gelin adayıyla çalışmanın getirdiği tecrübeyle tarzınıza ışık tutuyoruz. Doğal güzelliğinizi ortaya çıkarıyor, doğru yönlendirmeler yaparak memnuniyetinizi kazanmayı amaçlıyoruz. Eğer siz de bizi tercih edip düğününde kamaştıran gelinlerimizden biri olmak istiyorsanız; sunduğumuz hizmetleri okumaya devam edin!

İzmir gelin saçı yapan kuaförler arasında bulunmanın mutluluğuyla çalışıyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz anda hemen bir ön görüşme ayarlıyoruz ki hem sizi daha yakından tanıma fırsatı bulalım hem de düğün günü yapacağımız işlemleri planlayıp zaman kazanalım. Düğünden haftalar önce salonumuza geldiğinizde kendinizi çok şanslı hissedeceksiniz çünkü ekibimiz kendinizi rahat hissedeceğiniz harika bir ortam hazırladı sizin için. Tanıştıktan sonra bir kahve eşliğinde konuşmaya başlıyoruz. Bize hayallerinizi sınırlamadan anlatmanızı istiyor, tarzınızı ve zevklerinizi öğrenmeye çalışıyoruz. Saç modelinizi seçerken düğün mekanınızın özelliklerini, saç yapınızı ve yüz tipinizi de değerlendirmeyi ihmal etmiyoruz.

Salonumuza aklınızda bir saç tasarımı varken geldiyseniz az önce saydığımız kriterlere göre değerlendirme yaptıktan sonra uygulama aşamasına geçiyoruz. Çünkü o çok beğendiğiniz saç modeli belirttiğimiz kriterlere uygun değilse hayal ettiğiniz görünümü vermeyecektir. Biz de işimizi şansa bırakmayı sevmediğimiz için titiz bir çalışma yürütmeyi tercih ediyoruz. Karar aşamasında prova yapmayı talep etmeyen gelin adaylarımıza düğünden birkaç gün önce prova imkanı da tanıyoruz.

Gelin saçı modeliniz kadar değer verdiğimiz diğer bir konu da makyajınız. Bu aşamada da isteklerinizi değerlendiriyor, her zaman dünyaca ünlü markaların kaliteli ürünlerini kullanıyoruz. Bu sayede hem sağlığınızı korumuş oluyor hem de gün boyu akmayan bir makyaj elde etmiş oluyoruz. Hizmetlerimizi çok beğendiyseniz bizimle iletişim kurmanızı sağlayacak form sayfanın sağ üst köşesinde sizleri bekliyor!

İletişim

 • Adres:

  Cumhuriyet Mah. İzmir Cad. 22/A Armutlu, Kemalpaşa, İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.