Factory İzmir Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Factory İzmir Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Factory İzmir Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Factory İzmir Kuaför Sık Sorulan Sorular

Factory İzmir Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Factory İzmir Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Factory İzmir Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Factory İzmir Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, manikür / pedikür, ağda hizmetlerini vermektedir.


Factory İzmir Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Factory İzmir Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Factory İzmir Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Factory İzmir Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Factory İzmir Kuaför Hakkında

Özel günlerinizde saç ve makyajınızla parlamak istiyorsanız, sizi konseptinizle uyumlu tasarım modellerimizle buluşturuyoruz. Factory İzmir Kuaför olarak profesyonel ekibimizle birlikte Narlıdere’de hizmetinizdeyiz!

Hayatınızın en özel günü olarak düğün, nişan, kına ve bekârlığa veda partiniz için tasarladığımız saç modellinizle bütün gözler üzerinizde olacak. Farklılık arayanlardansanız klasikleşmiş saç modellerinin yanı sıra kişiye özel saç tasarımlarımıza bayılacaksınız. Peki, bunu nasıl mı yapıyoruz? Öncelikle isteklerinizi dinliyor, düğün konseptinizi öğreniyoruz. Ardından yüz tipinizle uyumlu saç modellerini beğeninize sunuyoruz. Sadece bununla kalmıyor mümkünse gelinliğinizin stilini de öğrenmek ve fotoğrafını görmek istiyoruz.

Saç modelleriniz konusunda kararsız kalıyorsanız size sektörde edindiğimiz tecrübe ve bilgilerle aydınlatıyoruz. Çünkü herkese yakışan bir saç stili olduğunu düşünüyoruz. Bu süreçte size her konuda danışmanlık yapıyor ve tavsiyelerde bulunuyoruz. Saçınızın yapım aşamasının her detayını size gösteriyor, istemediğiniz kısımlarda değişiklik yapabiliyoruz. Ardından duvağınızla saçınızı sabitliyor gün boyu çılgınca dans etseniz bile bozulmayacak bir model tasarlıyoruz.

Sizi kusursuz gösterecek makyajınızda şimdi sıra! Saçınızı tamamladıktan sonra profesyonel makyözümüz makyajınızın yapım aşamasına geçiyor. Bu süreçte yüz tipinize en çok yakışacak ten renginize uygun tonları kullanmaya özen gösteriyoruz. Makyaj ürünlerimizin kalitesine de önem verdiğimizi belirtmek isteriz. . Salonumuzda manikür, pedikür, takma kirpik gibi hizmetlerimizden de yararlanabileceksiniz.

Ücretsiz prova hizmetimizle de düğününüzden önce saç ve makyajınızın taslağını oluşturuyoruz. Ayrıca düğününüze yakınlarınızla beraber hazırlanmak isterseniz, beraber geleceğiniz kişilere de saç ve makyaj hizmeti verebiliyoruz

Factory Kuaför Narlıdere’ye özel günlerinde profesyonel bir hizmet alarak muhteşem bir şekilde hazırlanmak isteyen gelin adaylarını davet ediyoruz. Hizmet detaylarımız hakkında daha fazla bilgi için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Çatalkaya Mahallesi, Namık Kemal Sokak, 35320 Narlıdere/İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Factory İzmir Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.