Eylül Kuaför Suat Demir

E-posta Gönder

  • Tire, İzmir.

Ekiple Tanışın

Eylül Kuaför Suat Demir Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL

Eylül Kuaför Suat Demir Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Eylül Kuaför Suat Demir Sık Sorulan Sorular

Eylül Kuaför Suat Demir gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Eylül Kuaför Suat Demir gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Eylül Kuaför Suat Demir gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Eylül Kuaför Suat Demir gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.


Eylül Kuaför Suat Demir şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Eylül Kuaför Suat Demir şehir dışında hizmet vermiyor.


Eylül Kuaför Suat Demir ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Eylül Kuaför Suat Demir ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Eylül Kuaför Suat Demir Hakkında

Uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren ekibimizle, İzmir Tire’de ihtiyaçlarınıza çözümler üretiyoruz. Kalitemiz ve işimizdeki ustalıkla hayallerinizi gerçekleştiriyor; düğün, nişan, söz ve kına gecesi gibi bir daha tekrarının olmayacağı günlerde göz kamaştıran bir güzelliğe sahip olmanızı sağlıyoruz. Yaptığımız ön görüşmede yorulan cildiniz ve saçlarınız için bakımlar uyguluyor, işlemlerimizde her zaman kaliteli ürünler kullanıyoruz. Hayal ettiğiniz hizmetleri el ve ayak bakımları için de veriyor, manikür ve pedikür imkanımızla memnuniyetinizi kazanıyoruz.

Peki Eylül Kuaför olarak, nasıl bir süreç yönettiğimizi merak ediyor musunuz?

Öncelikle düğün gününden önce bir ön görüşme yaptığımızı bilmelisiniz. Tabii sadece sizinle ilgilenmek için uygun bir tarihe randevu oluşturuyoruz. Salonumuza geleceğiniz ilk görüşmede pek çok detay ile aynı anda ilgileniyor, istediğiniz saç modeli, makyaj tonları, gelinliğiniz ve düğün konseptiniz hakkında sohbet etmeye başlıyoruz. Hazırlıklara aldığımız bilgiler ışığında başlıyor, yüzünüze ve tarzınıza yakışacak saç ve makyaj uygulamaları yapmaya özen gösteriyoruz. Bu aşamada dilerseniz prova imkanımızdan da yararlanabiliyorsunuz. Hem prova yaptığımızda değişiklik istediğiniz noktalara müdahale şansı da yakalayabiliyoruz.

Sağlıklı ve ışıl ışıl parlayan bir saç için düğünden önce ombre, renklendirme ve keratin bakım gibi olanaklarımızdan yararlanabileceğinizi unutmayın. Saçlarınıza son görünümü verdikten sonra makyaj stilinizi belirlemek daha kolay oluyor. Yüz hatlarınızı öne çıkaran, doğal makyaj yapmak her zaman ilk amacımız. Bu nedenle titiz bir çalışma yürütüyor, cilt kusurlarınızı profesyonel olarak kapatıyoruz. Makyaj uygulamalarımız bittikten sonra sabitleyici spreyler de sıkıyoruz ki gün boyu kalıcılık sağlayabilelim. Bu sayede siz de makyajınızın bozulmayacağını bilerek gönlünüzce eğlenebiliyorsunuz.

İzmir gelin saçı ve makyajı konusunda uzman olan Eylül Kuaför hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.