Eylül Kuaför Suat Demir

E-posta Gönder

 • Tire, İzmir.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Eylül Kuaför Suat Demir Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Eylül Kuaför Suat Demir Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Eylül Kuaför Suat Demir Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Eylül Kuaför Suat Demir Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Eylül Kuaför Suat Demir Hakkında

Uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren ekibimizle, İzmir Tire’de ihtiyaçlarınıza çözümler üretiyoruz. Kalitemiz ve işimizdeki ustalıkla hayallerinizi gerçekleştiriyor; düğün, nişan, söz ve kına gecesi gibi bir daha tekrarının olmayacağı günlerde göz kamaştıran bir güzelliğe sahip olmanızı sağlıyoruz. Yaptığımız ön görüşmede yorulan cildiniz ve saçlarınız için bakımlar uyguluyor, işlemlerimizde her zaman kaliteli ürünler kullanıyoruz. Hayal ettiğiniz hizmetleri el ve ayak bakımları için de veriyor, manikür ve pedikür imkanımızla memnuniyetinizi kazanıyoruz.

Peki Eylül Kuaför olarak, nasıl bir süreç yönettiğimizi merak ediyor musunuz?

Öncelikle düğün gününden önce bir ön görüşme yaptığımızı bilmelisiniz. Tabii sadece sizinle ilgilenmek için uygun bir tarihe randevu oluşturuyoruz. Salonumuza geleceğiniz ilk görüşmede pek çok detay ile aynı anda ilgileniyor, istediğiniz saç modeli, makyaj tonları, gelinliğiniz ve düğün konseptiniz hakkında sohbet etmeye başlıyoruz. Hazırlıklara aldığımız bilgiler ışığında başlıyor, yüzünüze ve tarzınıza yakışacak saç ve makyaj uygulamaları yapmaya özen gösteriyoruz. Bu aşamada dilerseniz prova imkanımızdan da yararlanabiliyorsunuz. Hem prova yaptığımızda değişiklik istediğiniz noktalara müdahale şansı da yakalayabiliyoruz.

Sağlıklı ve ışıl ışıl parlayan bir saç için düğünden önce ombre, renklendirme ve keratin bakım gibi olanaklarımızdan yararlanabileceğinizi unutmayın. Saçlarınıza son görünümü verdikten sonra makyaj stilinizi belirlemek daha kolay oluyor. Yüz hatlarınızı öne çıkaran, doğal makyaj yapmak her zaman ilk amacımız. Bu nedenle titiz bir çalışma yürütüyor, cilt kusurlarınızı profesyonel olarak kapatıyoruz. Makyaj uygulamalarımız bittikten sonra sabitleyici spreyler de sıkıyoruz ki gün boyu kalıcılık sağlayabilelim. Bu sayede siz de makyajınızın bozulmayacağını bilerek gönlünüzce eğlenebiliyorsunuz.

İzmir gelin saçı ve makyajı konusunda uzman olan Eylül Kuaför hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.